Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez mennyire megbízható/igazi...

Ez mennyire megbízható/igazi oldal?

Figyelt kérdés

[link]



Rendelni szeretnék cipőt, de nem szeretném ha úgy járnék, mint egyszer régebben hogy hamis oldalról rendeltem és levették egy csomó pénzem de cipő helyett kaptam egy kendőt.



2023. okt. 27. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom hogy az oldal mennyire megbízható, de az a cipő amit linkeltél 75.000ft...


Mi a francot tud az a cipő hogy 75ezerért? Parancsra lábhoz jön vagy mi? :D

2023. okt. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Van ÁSZF, még üzletet is fenntartanak, magyar a felület és nem gépi fordított, az árak reálisak és nem egy 75 ezres cipőt akarnak 20 ezerért eladni, a domain magyar, a tájékoztatók igazodnak a céges adatokhoz. Egy átverés oldalon ezeknek az ellenkezőjét látod. Első ránézésre ez az oldal hiteles, de ezeket neked is látnod kell, mikor keresed a jeleket.
2023. okt. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kamu oldal, de a franc tudja, ennyiért bizti nem éri meg az üzletbe felutazni és megpróbálni?
2023. okt. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ott az offline üzlet címe. Aminél ilyen van, az nem szokott kamu lenni.
2023. okt. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!