Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez így jól van? (Érthetőbben...

Ez így jól van? (Érthetőbben lent)

Figyelt kérdés

Lehet picit fura kérdés de érdekelne.

Szóval ahogy így más lányoknak így oldalról az arcát nézzük akkor a szájnál a felső ajkat én kicsit előbbre látom mint a felsőt. Szinte minden lánynál így látom. De nekem az alsó ajak van kicsit előrébb, nem a felső. Ilyen is létezik? Vagy csak nekem ilyen?


Remélem érthetően leírtam.



2023. nov. 1. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak neked!
2023. nov. 2. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A világtörténelemben ilyen még nem fordult elő.
2023. nov. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyen nem létezik. Nincs. Szerintem te is csak rosszul látod! Vagy mégse?
2023. nov. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Vagy azért lehet mert mélyharapásom van. Vagyis a felső állkapcsom kicsit hátrább van mint az alsó. De lesz majd fogszabályzóm és akkor az helyreigazítja akkor szerintetek már jó lesz?
2023. nov. 3. 06:56
 5/5 anonim ***** válasza:

A fogszabályzó nem változtat az állkapocs formáján, se helyzetén. A fogaidat igazítja bizonyos mértékig.

Pl a kapa fogakat nem fogja visszahúzni, arról mondj le.

Biológiai csoda vagy! Írj a Nacional Geographicnak, műsort fognak készíteni veled, jó pénzért! 😀

2023. nov. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!