Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a normális...

Szerintetek mi a normális magasság egy lánynál 13 éves korba?

Figyelt kérdés
2010. okt. 19. 17:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
:DDD Miután erre a kérdésre válaszoltam, többet már nem nőttem.:( 8-as válaszoló vagyok, és büszkén kijelenthetem, azóta egy milliméterrel sem vagyok nagyobb. Sőt az orvosnál egy évvel később egy centivel kisebbnek mértek. De igazából még annál is kisebb vagyok egy centivel, csak 13 évesen még szerettem azt mondani, hogy 167 vagyok.:D "Régi szép idők"...
2014. febr. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Én 13 éves vagyok! 169 cm és 45 kg. Elég vékony vagyok, viszont menstruálok. Szerintetek fogok még nőni? Nagyon utálom a magasságomat... :(
2017. okt. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
szerintetek a 166 cm 13 éves lányként nagyon magasnak számít???
2021. dec. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
13as vagyok, még azt szeretném írni, hogy én azért nem szeretem a magasságomat, mert eddig csak kisebb méretű emberekkel kerültem össze egy osztályba. Szeretném ha mindenki megnőne már végre, mert idegesít, hogy sokszor én vagyok a legmagasabb....
2021. dec. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!