Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy arc ugy a szep ha vekony?

Egy arc ugy a szep ha vekony?

Figyelt kérdés

Az en esetemben is kerdezem. En tavaly voltam 75 kg a 155 cm-hez, el voltam hizva, lustulva stb. Es az egesz arcom nagyon elvolt deformalodva. Nem is latszott az arcom alakja a sok zsirtol. De most hogy mar 55 kg vagyok, sokkal szebb az arcom. Van formaja. Mintha nem is ugyanaz az ember lennek, mint az aki tavaly volt...

A testsuly valoban ennyit szamit? Tenyleg vekonynak kell lenni ahhoz, valoban legyunk onmagunk azaz hogy tenyleg ugy nezzunk ki, ahogyan kell?


2023. nov. 2. 20:52
 1/4 Metionin ***** válasza:
67%

Igen, a túlsúly eltorzítja a testet, az arcot is beleértve. Van egy csomó túlsúlyos ismerősöm, aki annyira szép arcú lenne de a toka és társai egyszerűen elcsúfítják. Anno ismerősöm lefogyott és csak lestem, micsoda szép arccsontjai vannak, tökéletes álla, amiket korábban takart a zsír.

De visszafelé is igaz, ha valaki túl sokat fogy, az is elcsúfítja az arcot.

2023. nov. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül. A sok fogyás után sokan 10 évvel öregebbnek néznek ki, főleg, ha 40 felett fogynak sokat. Meg a kicsit kikeredett pofi nem annyira ráncos. Persze az se szép, akinek dupla feje van a nagy tokától. Egyik véglet se jó.
2023. nov. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez a realitás. Sok túlsúlyos ember azért nem vonzóbb, mert nem olyan szerencsés, hogy az arcszerkezete esztétikus túlsúlyos állapotukban. Érdekes (és szomorúan képmutató), hogy a plus size modellek arcát is soppolják, vagy eleve olyanokból lesz plus size modell, akinek szerencsés arca van, és minimális a tokája.

Egy túlsúlyos ember.

2023. nov. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
röviden igen, de ha dagadt vagy akkor is ki tudod szépeni magad egy kicsit, szóval nincs baj
2023. nov. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!