Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 30-as férfiként a szőrös...

30-as férfiként a szőrös mellkassal mennyire leszek kakukktojás?

Figyelt kérdés

Hétvégén wellnessezni megyünk 8 fős baráti társasággal (nők, férfiak vegyesen) nem akarok gáz lenni se, de a csupaszságot se szeretem magamon.

Szerintetek le kellene borotválnom,vagy le fogja szarni mindenki, és maradhat a szőr?


nov. 3. 10:54
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
Sem a bozontos szőrt, sem a teljes csupaszságot nem szeretem magamon: gyertyával le szoktam égetni a szőrt pár milliméteresre. Rendszeresen csinálva ezt már nem nő annyira.
nov. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Miért akarsz ennyi évesen másoknak megfelelni? Mit érdekel az téged, hogy egyesek szerint gáz a szőrös mellkas, egyesek szerint meg nem? Úgysem tudsz mindenkinek megfelelni, ezért jobban tennéd, ha csak saját magadnak felelsz meg.
nov. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem bu.is, ha egy pasi csupasz. A háton tök gáz, na az igaz 😃

Nem te leszel egyedül, aki nem csupasz, nyugi.

nov. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem teljesen normális a szőrös mellkas.

Nekem fura a totál csupasz. Nyilván az extra nagy bozont sem ideális. Szóval nyugodtan hagyd úgy, ahogy van. Mindenféle embert fogsz látni, csupaszt, szőröset, kevésbé szőröset, nagyon szőröset.

nov. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Inkább a körmöd ne legyen sàrga színű,gombàs meg a hajad ne legyen zsíros 😁
nov. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
Egy szakáll vagy hajvágóval rövidítsd meg. Ennyi.
nov. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
24%

1. Majd a kedvedért méretre vágom. Aha, hát persze…


Kérdező. Elég igénytelen és taszító és egyben haszontalan a szőrtakaró.

A lusta férfiak magyarázata az hogy a szőrtől férfiasak, hát ha csak attól, akkor már rossz.

nov. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%

3.

Voltál már annyira szőrös mint egy férfi?

Elég buta lehetsz, hogy szerinted a szőr határozza meg hogy melyik nemhez vonzódunk.

És hát persze, majd a hátamon leszedem, a mellkasomon szigorúan 2 centire hagyom, a hónomalján 0,5 tizedre, hát hogyne. Majd mások kedvéért így fogom csinálni.

nov. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

36 éves vagyok, már tizenéve rendszeresen dugok 40-50 éves asszonyokat.

Ők példàlul kivétel nélkül azt mondjàk, hogy egy férfi legyen szőrös.

ma 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!