Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egész életemben mindenhonnan...

Egész életemben mindenhonnan kilógtam. Úgy érzem, velem van gond, de mi van, ha mégse? 25/L

Figyelt kérdés
Erős kettősséget érzek magamban. Tapasztaltatok már olyat, hogy egyre inkább nem akartok új emberekkel ismerkedni, találkozni, mert tudjátok, hogy van köztetek egy vélemény vagy stílusbeli különbség és pusztán emiatt a másik fél levegőként kezel titeket? Például a jegyesetek baráti körében fiúk, lányok? Nyomaszt, hogy mindig nekem kell megfelelnem ahhoz, hogy mások elfogadjanak és nem lehetek természetesen önmagam. Vágynék beilleszkedni, de egyre inkább görcsbe ugrik a gyomrom, mikor egy újabb közös program kerül szóba a baráti körrel, ha meg nem veszek részt, az meg illetlenség, de közben érzem, hogy nagyon kilógok. A párom egyelőre elfogad engem, de mi van, ha én inkább a "szabad madár" kategória vagyok? Önmagamat csapom be? Járjam egyedül az utam?

2023. ápr. 9. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, miről van szó.

1. Nem érzem jól magam ABBAN a társaságban.

2. Semmilyen társaságban nem érzem jól magam, nincs szükségem társaságra.

2023. ápr. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tehát most úgy érzed hogy a párod mellett sem tudod magad elengedni?
2023. ápr. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A párommal abszolút jól érzem magam. Működik a kapcsolat, összeillünk. De érzem, hogy jó lenne, ha az ő társaságával is megtalálnám a hangot. Nem akarom, hogy ez megmérgezze köztünk az egészet.
2023. ápr. 9. 14:44
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem erőltetném
2023. ápr. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
1/3 anonim azt nem mondanám, hogy semmilyen társaságban nem érzem jól magam. Az egyetemen volt pár barátom, akikkel sokat lógtunk együtt, elvoltunk, csak az időközben fellazult a nagy földrajzi távolság miatt.
2023. ápr. 9. 14:46
 6/8 anonim ***** válasza:
#14.46 Akkor nincs veled semmi gond. A lényeg, hogy a pároddal jól megvagy. Nem feltétlenül kell "befogadnod" az ő barátait. Találd meg a saját barátaidat! (1. vagyok)
2023. ápr. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha a párodnak jó vagy önmagadként, és feltételezzük hogy a párod, mint a legtöbb ember, hasonló gondolkodású és beállítottságú barátokat szerez, akkor nem értem miért nem lehetnél önmagad a barátai előtt?
2023. ápr. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

De miért nem akarsz önmagad lenni? Ezt a részt nem értem.

Mégpedig azért, amit az előző is írt. Ha parod így szeret, feltehetőleg a baráti társasága is hozzá hasonló. Akkor meg előttük minek játszmázni? Ha pedig mások, mint a barátod, lehet ő sincs jó társaságban, vagy pedig a barátod sem mutatta még meg az igazi énjét.

2023. ápr. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!