Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan borotváljam? Szerintete...

Hogyan borotváljam? Szerintetek is ciki, ha nem borotválom?

Figyelt kérdés

Az osztálytársaimnak a háromnegyede(fiúk), borotválják a hónoaljukat, és már szinte ciki, hogy én nem. De átgondoltam és arra jutottam, hogy akkor muszáj lesz:)

Viszont félek tőle, mert nem tudom, hogy fáj-e, vagy hogy utána milyen lesz...Szóval, gondolom megerősödik és szúrni fog...vagy nem?

Légyszi írjatok néhány dolgot ezzel kapcsolatba!


2010. okt. 19. 18:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Fiúk ne borotváljanak! Ez nem cikiség kérdése... én férfiakon egyszer sem láttam, hogy borotválnák ott magukat, divatmajmokon viszont annál inkább...mondjuk az ágyéki rész már más téma:P

24N

2010. okt. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha epilátorral csinálod, akkor sokat fog kopni, igaz egy kicsit fáj, de megéri, ha borotvával akkor az nem fájdalmas, de erősebb lesz csak és sűrűbb. Én néha kozmetikusnál letépetem gyantáva, szerintem ez a legjobb. De bizti, h fiú létedre le akarod kapni a szőrt? :)
2010. okt. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

szerintem inkább borotváld le! mondjuk attól függ hány éves vagy?!

nem fog fájni. borotvahabozd be és húzd végig a borotvát.

2010. okt. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ne borotváld le ! Hagyd meg ezt a nőknek...

Ha a lábukat is szőrtelenítenék, akkor te is elkezdenéd ? NA ugye..

2010. okt. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

A nőknek a férfi egyenlő a férfias külsővel.Mitől férfias? Attól hogy nem csupasz, hogy izmos, hogy széles az álla,a válla, keskeny a csípője....


pl. ezen a képen én nem látok egy árva szőrszálat sem.... [link]

ezért nem is etszenek ezek a pasik nekem.

2010. okt. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
nekem például nagyon nem tetszik ha egy fiu hónalja szőrős :S hány éves vagy?
2010. okt. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, de a mostani lányoknak nem jön be a szőrös srác...sajnos ez így van, de nem tudom, hogy miért, egyébként én is csak ezért szeretném, mert engem nem zavar!
2010. okt. 19. 19:32
 8/14 A kérdező kommentje:
16
2010. okt. 19. 19:34
 9/14 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem, ha egy férfi/fú hónalja szőrös. Nem a divat miatt, de számomra nem esztétikus és higénikus. Máshol lehet rajta szőr, de itt inkább ne.

A borotválás nem fog fájni, nyugodtan próbáld ki.

2010. okt. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha te ugy erzed, hogy az osztalytarsaid akik fiuk borotvaljak, es mar ciki hogy te nem, akkor hajra! Vegyel egy borotvatr, lehet b a legolcsobb fajta is:-)) Kend be a honaljad tusolasm vagy furdes kozbe borotvahabbal, es egyszeruen huzzad fentrol lefele a borotvat! Nem fajdalmas egyaltalan, minden rendben lesz, majd kb. hetente kell borotvald, es nem, nem fog szurni! :D sok sikert! Ird le ha mar megtetted!
2010. okt. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!