Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Sinsay farmereknek milyen a...

Sinsay farmereknek milyen a minősége?

Figyelt kérdés
Eddig kb. minden farmerem a h&m-ből van és ezeknek a minősége és az ára is jó. Ezekhez képest a sinsay milyen?

2023. nov. 5. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyet vettem ott. Az anyag minősége és a szabása jó, viszont az egyik szára csavarodik.
2023. nov. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én abszolút meg vagyok a márkával elégedve. Jó pár ruhám sinsay-es, és farmerjaim is vannak köztük. Van vagy 2 farmer, ami jövőre lesz 5 éves, és jelentem semmi bajuk, pedig azért hordva meg mosva voltak rendesen ez idő alatt.
nov. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal olcsóbb a h&m nél,vannak gagyi cuccok is,főleg kabátokból,de farmerek közt vannak brutál erős szinte zsák erősségű anyagból is,férfiból legalábbis. Sinsayes az egyetlen olyan farmer rövid nadrág ami mikor kövér voltam(ennek ellenére sokat gyaloglok) nem kopott ki a lába közt a dörzsölődéstől egy év alatt sem. Pedig akciósan 1600!ft-ért vettem darabját. Jó pólók is vannak átlag 1500ft árban. Az is megvan egy éve eddig nem nyúlt ki. Ruháim nagy részét ott veszem,ár-érték bajnok tényleg,olcsóbb már mint a kínai. És pár gagyin kívül a minősége sem rossz a ruháknak.
nov. 25. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!