Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kíváncsi vagyok mennyire...

Kíváncsi vagyok mennyire vagyok szép, csinos szakemberek segítségével!? Hova menjek?

Figyelt kérdés
Sajnos nem vagyok elég magas modellkedéshez, viszont nagyon érdekelne mi hozható ki belőlem. Segítsetek! Hova menjek hogy elmondják a véleményüket rólam!?
2010. okt. 19. 23:33
 1/3 anonim ***** válasza:

www.annakirschner.hu


de nincs ingyen:)

2010. okt. 20. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

bocs, rossz linket küldtem az előbb:)


[link]

2010. okt. 20. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ezekkel a - kisminkelünk, felöltöztetünk, képet/portfóliót készítünk dologgal mindig szkeptikus voltam..

Valahogy drágának tűnnek ahhoz képest, hogy végül is sok mindent nem kapok érte, ennyit nekem nem ér meg, van ismerősöm aki elment, de magát szebben kisminkeli és az anyja jobb képeket csinált róla.

Iwiwen is folyamatosan bombáznak olyan levelekkel, hogy a képed alapján kiválasztottunk castingra, gyere el, megszépítünk, csinálunk képeket és ez csak 20ezerbe fog kerülni akciós áron.

2010. okt. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!