Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mik a jelei hogy szép lány...

Mik a jelei hogy szép lány vagyok?

Figyelt kérdés

Képet nem küldök, inkább a jelekből építkezzünk!!


Mondom a jeleket hogy hogyan regálnak a fiúk a jelenlétemre


-a fiúk állandóan feltűnősködnek körülöttem


-bárhol vagyok állandóan bámulnak és mosolyognak de úgy mosolyognak hogy ilyen csillogás van a szemünkben


-buliba is rendszeresen rám nyomulnak de fogdosni nem mernek szerencsére!!


-nem mernek velem bunkózni, inkább azután mernek nyitni ami után én nyitottam feléjük


-a legtöbb lány irigy rám


-volt hogy egy pali egyenesen rám vigyorgott


-mindig flörtölnek velem


-volt hogy egy fiú le se vette rólam a szemét kb 15 másodpercig.


Nem tudom az a baj hogy azért csinálják ezt mert ronda vagyok vagy azért mert tetszek nekik.


Pont azért teszem fel ezt a kérdést hogy jobban lássam önmagam mert sajnos nem tudom, túl sok nekem ez az egész hogy állandóan tapadnak mint egy matrica!!



nov. 16. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Amiket leírtál nem jelentenek semmit. Ettől még nem vagy szép, csupán nem vagy ronda. Egy átlagos kinézetű nővel ugyan így viselkednek. Bulikra meg ne építkezz. Egyrészt a fények sem a legjobbak, másrészt illuminált állapotban egy 100 kilós bálnát is szépnek látunk, úgyhogy az hogy buliban flörtölnek veled nem jelent semmit.
nov. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Szőke vagy? mert úgy tűnik
nov. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Bogaram!Maradjunk annyiban,hogy nem az eszedért szeretnek!
nov. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
A "szépség" mindenki szemében mást jelent. A mai kamaszlányok pl. a szememben tömegcikkek. Mindenkin ugyanaz a pufidzseki, trapéznadrág, ugyanolyan smink, haj, egyiknek sincs egyénisége. A leírásod alapján az önbizalmad nincs a helyén, ezen lenne érdemes dolgozni. Az meglátszik külsőleg, mert lehet valakinek babaarca, csinos alakja, de ha kinyitja a száját és a körülötte lévők a fejüket fogják a sok badarságtól, amit beszél, akkor bizony nem azért nézik "csillogó szemmel" mert szép, hanem mert azon agyalnak, vajon hogy lehet valaki ennyire buta.
nov. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Pl hogy nem itt kell önigazolást keresned.
nov. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Nekem ez inkább puszta dicsekvésnek tűnik, aggodalomba csomagolva.
nov. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
A legtobb csavonak mar az atlagos is jo csak no legyen 😀 Amugy meg ez eleg relativ, kinek mi
nov. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

"Mik a jelei hogy szép lány vagyok"


Ha minduntalan a púzódba akarnak dugni valamit.


Az annak a jele lehet!

nov. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!