Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szoktatok kapni fotózásokra...

Szoktatok kapni fotózásokra meghívó leveleket a közösségi oldalakon?

Figyelt kérdés

Kb. hetente kapok leveleket különféle fotósoktól, hogy a képeim alapján szeretne fotókat csinálni, 80e helyett akciós 15e Forintos áron.

Ezek körlevelek és elküldi 5000 csajnak, szépeknek és csúnyáknak egyaránt (nem vagyok egoista de a profilképem egész jó lett), hátha valamelyik elmegy, vagy tényleg profilkép alapján válogat?

Ennyire sok fotós van és kevés modell?


Némelyik még fotózni sem nagyon tud, freewebes oldalra feltölt pár képet, ennyi erővel én is hirdethetném magam hogy 15ezerért fényképezek, a photoshoppal is jobban bánok mint egyik-másik akik műanyagfejet és valószínűtlenül ufószerű alakot varázsolnak a lányoknak.


2010. okt. 20. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:
á. ezek kamu levelek. leakarnak húzni. nekem is küldtek már ilyen levelet, hogy kiválasztottak blabla. hát elmehetnek az anyjukba.
2010. okt. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezek spamek, és általában nem azt kapod végül, amit vártál...sokszor átverések.

Nekem pl. küldtek olyat, hogy 18-22 éves lányokat keresnek egy masszázsszalonba. 500 ezer Ft-os fizetés, gyakorlat nem kell. Képzelem mit kell azért masszírozni...

2010. okt. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!