Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Körömerősítő lakkot tehetem...

Hosszúhajú kérdése:

Körömerősítő lakkot tehetem körömlakkra?

Figyelt kérdés
körömerősítőt tettem alulra, rá a körömlakkot. de három naponta újra rá kell raknom erősítőt. ilyenkor rákenhetem a lakkra, vagy szedjem le az egészet és újra erősítő majd lakk? vagy így nem jó, hiszen semmi erősítő hatása nem lesz már a körömre? és egyáltalán lejön majd így?

nov. 26. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha a lakkra kened az erősítőt, annak hatása biztosan nem lesz, de lehet kicsit tartósabbá tenné a körömlakkodat, mint egy fedőlakk. Ugyanúgy lejönne, mint nélküle, de ha valami spéci, drágább dolgot használsz, akkor erre ne pazarold.
nov. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%

A körömbe nem tud beépülni semmi egy körömlakkból parasztvakítás.

A víz puhítja, az olaj pedig rugalmassá teszi. Ezen kívül semmi nem hatol be a keratinrostok közé.

Az erősítő lakkok fizikailag erősítik a körmöt azzal, hogy egy kemény bevonatot képeznek rajta.

nov. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, akkor félretettem a színes lakkot, hogy ne az erősítőre tegyem. csak erősítőt teszek, nem baj ha nem épül be, én már örülök akkor is ha kemény felülete lesz és kevésbé törik.
nov. 28. 03:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!