Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Féltékenységből utálják...

Féltékenységből utálják azokat, akik az ajakfeltöltésre esküsznek?

Figyelt kérdés

Én évekkel ezelőtt döntöttem úgy,hogy feltöltetem a szájamat.

Akár tetszik akár nem, a 21. századi szépségideálnak része a telt ajak és a feszes mell.


30 felett csökkenni kezd a kollagén a szervezetben és az ember szája olyan "csíkká" változik, elveszíti a teltségét.Amit, az igényesebb emberek, pótolnak feltöltéssel.


Nekem is szóltak már be,főleg nők,hogy kacsa meg ilyenek.

Azt gondolom, ők csak féltékenyek, mert én megtehetem,hogy igényes legyek .A legdurvább,hogy olyan nők kritizálnak, akik még a 30-at sem töltötték be, de már teljesen lógós körte alakú melleik vannak, sem fenekük, sem alakjuk.Egyedül toka, na az van.



Igazából, ez igényesség.

Olyan, mint a férfiaknál a hónalj szőrzet eltávolítása.Ugyanis, egy igényes férfi ezt teszi.


nov. 28. 16:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
99%
Szerintem meg botrányronda amikor valakinek kacsaszája van és abszolút igénytelen. Ne csináld mert csúnya leszel!
nov. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%
Azt gondolosz amit akarsz.ajkaimat,nem szájamat.
nov. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
90%
Nem gondoltam volna, hogy az ajakfeltöltés politikai implikációin fogok ma gondolkozni, de valahogy biztosan ez is a fidesz hibája, csak még nem jöttem rá hogyan.
nov. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
98%

Az a helyzet ezzel is, mit minden mással. Lehet mértékkel csinálni, meg túltolva. A felfújt kacsaszáj én elhiszem, hogy van akinek tetszik, de szerintem ronda, és ezzel nem vagyok egyedül. De tudom azt is, hogy nem csak kacsaszájat lehet töltetni, mert ismerek olyanokat, akik időnként feltöltetik a szájukat és ha nem tudnám nem venném észre.

Másrészt azt is tudom, hogy aki elégedett önmagával és van elég önbizalma, az nem a neten hisztizik miközben idegeneket próbál meggyőzni, hogy ő milyen szép.

nov. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
98%

Nem attól vagy igénytelen, hogy feltölteted magad, hanem attól, hogy ez a személyiséged, belül üres vagy és aki kritikát fogalmaz meg, az szerinted irigy.

Aki kritikát fogalmaz meg, az nem irigy. Pláne a kacsaszájra nem. Te másoknak akarsz megfelelni. Nem vagy boldog önmagaddal, mankókra szorulsz. Ez az igazi igénytelenség.

nov. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
98%
Nem utálom őket, csak nem tetszik.
nov. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
100%
Féltékenység? Miért lennék féltékeny? Azért, mert te képtelen vagy elfogadni magad, és szépség ideálokat kergetsz? Inkább pont te vagy az tudatalatt, aki féltékeny az összes olyan emberre, aki képes elfogadni magát olyannak amilyen.
nov. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
98%
Ugy néznek ki, mintha valami karikatura lenne. Egyáltalán nem szép egyáltalán nem vonzó, röhejes visszataszító. Nem az a baj, hogy hogy néz ki, mert bárkinek joga van nevetségesen kinézni, de azért a ilyen Őn torzítás csunyitás, sulyos pszihiátriai problémákat jelez.
nov. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
98%
A helyedre raktak kérdező oda való vagy a divat csoportba, ha ennyi eszed nincs hogy magadtól nem tudtad ne műtéten "gondolkodj"!
nov. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
95%
"Amit, az igényesebb emberek, pótolnak feltöltéssel." Na, itt látszik, hogy kinek hol az értékrendje, ettől kezdve nincs is miről beszélni veled.
nov. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!