Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Féltékenységből utálják...

Féltékenységből utálják azokat, akik az ajakfeltöltésre esküsznek?

Figyelt kérdés

Én évekkel ezelőtt döntöttem úgy,hogy feltöltetem a szájamat.

Akár tetszik akár nem, a 21. századi szépségideálnak része a telt ajak és a feszes mell.


30 felett csökkenni kezd a kollagén a szervezetben és az ember szája olyan "csíkká" változik, elveszíti a teltségét.Amit, az igényesebb emberek, pótolnak feltöltéssel.


Nekem is szóltak már be,főleg nők,hogy kacsa meg ilyenek.

Azt gondolom, ők csak féltékenyek, mert én megtehetem,hogy igényes legyek .A legdurvább,hogy olyan nők kritizálnak, akik még a 30-at sem töltötték be, de már teljesen lógós körte alakú melleik vannak, sem fenekük, sem alakjuk.Egyedül toka, na az van.



Igazából, ez igényesség.

Olyan, mint a férfiaknál a hónalj szőrzet eltávolítása.Ugyanis, egy igényes férfi ezt teszi.


nov. 28. 16:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el senki nem féltékeny rád szivem:)


Nem attól leszel igényes ha kacsaszájad van. Nekem, ahogy te fogalmaztál, csíkszám van pedig nem vagyok 30-as, most töltöttem a 20-at. Tudom hogy nem illik bele a mai szépségideálba,de nem érdekel. Csíkszám van,lapos mellém, lapos fenekem. Nem akarok műtétet mert nincs rá szükségem. De gondolj bele, ha a természetes lányok nem mondhatják rád hogy kacsaszájú, akkor te miért mondhatod rájuk hogy csíkszájú meg tokahontas?

nov. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Én örülök, ha valaki töltögeti magát, napozik, meg úgy általában nem törődik magával, mert én annál szebb vagyok összehasonlítva.
nov. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű csak ronda lett. Ha szép lenne nem látszana hogy töltve van. Vannak töltött szájú ismerőseim, akinek jó lett annak nem mondanak olyanomat hogy kacsa.
nov. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
100%

Senki sem féltékeny rájuk, mert nevetséges szellemi fogyatékos bohocnak néznek ki.

A faszbukon találtam ez a debil nőt.

[link]

nov. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
Én egyetértek veled. Hisz minnél fiatalabb vagy/fiatalabbnak nézel ki, annál inkább nőként kezel a társadalom. És ha ezt a hasznodra tudod fordítani, akkor megéri. Csak ne hangoztasd a beavatkozásaidat. Mert ezt egymás értelmetlen győzködését szüli, ami nem visz sehová. Te tudod, hogy amit tettél az neked jó. Kész. Ha pedig bizonytalan vagy a beavatkozásaiddal kapcsolatban, akkor magadban rendezd és ne dobálózz lógós körte cicikkel meg tokákkal. Mert igazából az a normális. Persze ők is turbózhatnák magukat, de nem akarják. Hát ez van. Sok nő nem érti, hogy mennyit ér az, ha ad magára. Könnyebb bekajálni a férfiak szar dumáját, hogy ők aztán a természetes nőket szeretik... Aha, az olcsó nőket...
nov. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
100%
Tehát szerintetek a kacsaszáj és műtőgyek az igényesség jele?
nov. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Én nem utálok senkit azért mert rendelkezik a teste felett, de szerintem nem feltétlenül attól lesz igényes valaki hogy ilyen beavatkozásokra adja a fejét. Sok esetben elcseszik és túl mű lesz az összkép, és nekem ez egyből azt juttatja eszembe hogy "gyorsan de azért megfizethető módon akartam jó csaj lenni". Emiatt sem utálok senkit csak szerintem feleslegesen költött annyi pénzt. Nekem szerencsére nem lóg semmim sehol, az ajkaim is formásak, viszont ha ez nem marad így sokáig, mindenképp igyekeznék olyan szakembert választani, akinek van szeme és tapasztalata hogy ne csináljon belőlem karikatúrát.

Egy biztos, bármilyen beavatkozást csakis a saját önértékelésem miatt vállalnék, nem azért hogy köpködjek másokra hogy mennyire igénytelenek közben meg csak más az elképzelésük a szépségről.

Elképzelhető, hogy néhány embernél irigység áll a dolgok mögött, de nem feltétlenül azért mert szépnek találja hanem b.ssza a csőrét hogy valaki még mű nőként is sikeresebb mint ő. Bizonyos rétegekben nem azt figyelik hogy ki mennyire szép úgymond hanem mennyire feltűnő, mennyire értékeli saját magát és sokszor ezek a lányok akiken ott a nagy köröm műszempilla nagy ajkak, azért sikeresebbek, mert ad nekik egy kisugárzást ami azt sugallja hogy amolyan státusz szimbólum a férfiaknak.

Valakinek más az értékrendje, és nem ebben leli meg önmagát, de attól még ugyanúgy lehet igényes ember.

nov. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki tudatosan csinálja, nem a szépségideál és önbizalomhiány miatt, akkor senkinek semmi köze. De ezek a nők sajnos nem látják magukat reálisan. Te sem. Ezért van kacsaszád. Amit te persze nem látsz. Nekem is töltve van, ezt így mondom. Évi egyszer. A köztes időt hialuronsavas ajakápolókkal töltöm ki. Senki meg nem mondaná, teljesen természetes. De nekem asszimetrikus eredetileg, így a korrekció a lényeg, nem az ideál.
nov. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
27%
Szep a feltoltott szaj. N
nov. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!