Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok van az osztályo...

16 éves vagyok van az osztályomba egy csaj akibe minden fiú bele-van zúgva, és megakarják kefélni. De ö tök szentnek mutatja magát mindennap minibe jön. Miért tetszik az összes fiúnak a magas szökés-barna kék szemű exra vékony tündérke?

Figyelt kérdés

Én tök átlagos vagyok barna haj barna szem... és a fiúk sem néznek meg alacsony vagyok és aránytalanul vékony de szeretném kikészíteni ezt csajt mert kezd elegem lenni belőle...

köszi a válaszokat


2010. okt. 20. 19:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%
azért mert ö népszerübb ezért dögöljön meg?
2010. okt. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%
sztem várd meg míg mindenki végigmegy rajta, és akkor majd k*rvázhatjátok a barátnőiddel, és a fiúknak is már "elavult" lesz ;D
2010. okt. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%

neked csak az a bajod hogy nem téged akarnak megkurni

amugymeg ennyi erövel szomszédnak nagyobb tvje van ezért rágyujtom a házát!

2010. okt. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%

Ha tényleg a korodnak megfelelően akarsz viselkedni és nem egy 8 éves kislánynak, akkor ezt felejtsd el most. Mit zavar téged, ha meg akarják dugni? Egészségükre... Az ilyen lányokból lesznek később a diszkók p*csái, te meg büszke lehetnél magadra, hogy nem járkálsz minibe egy iskolába és tartod magad. Meglátod.. picit idősebb leszel és a fiúk esedezni fognak utánad, hogy te nem vagy olyan lány, mint a hozzájuk hasonlók.. Ezek a lányok nem kellenek a tartós kapcsolatra vágyó fiúknak. De az is lehet, hogy a csaj egyszerűen imádja a miniket és lehet, hogy tök normális. Ezt így nem tudom neked megmondani, mert nem ismerem. Ne így legyél féltékeny, hogy megszívatod... sőt ne is legyél rá féltékeny. Hagyd békén inkább törődj magaddal.


19/L

2010. okt. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%

Hát én 15 éve jártam általánosban, akkor is volt ilyen csaj, akit te is leírtál. Középsuliban szintúgy... Ilyen csaj szerintem mindig van egy osztályban.

Féltékeny vagy rá? Miért készítenéd ki? Azért mert jobban néz ki?! Én sem bírtam az álszent csinibabát, de nem akartam kikészíteni, csak jót röhögtünk rajta mindig. :)

Az ilyen lányokért, csak a tini fiúk vannak oda.

2010. okt. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%
Irigykedés és gyűlölködés helyett törekedj inkább arra, hogy te is jó megjelenésű lány lehess: kezdj el sportolni, hogy csinosodj, viselj csinos ruhákat, szolid sminket, menj el fodrászhoz..stb. Mielőtt valaki azzal jönne, nem ettől lesz r.banc valaki. Egy nő hozza ki magából a maximumot. Ha szürke egér vagy, ne csodálkozz, hogy tojnak a fejedre a fiúk és a csinosabb lányokat zsongják körül. Így van ez mióta világ a világ!
2010. okt. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%
Ez az álszent csinibabázás is nevetséges, ezt már csak ti irigy, csúnyácska kis p.csák magyarázzátok bele: egyszerűen csinos és szép, ad magára, jól teszi. Puffogás helyett tegyetek ti is a külsőtökért!
2010. okt. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
95%
Ez 16 éves korban így van.A fiúk csak azt akarják,a lányok meg kelletik magukat.Nézz ki jól,és ne vággy rá,hogy végigmenjen rajtad egy fél osztály.Meg fogod találni a párodat,ne izgulj!!
2010. okt. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
98%

Nem a csúnyácskák magyarázzák be. Ezek valóban buta, beképzeld libák. Én rég jártam már iskolában, akkor is voltak ilyen csajok. Azt vettem észre, hogy kicsit el is vannak varázsolva, azt hiszik, hogy az élet, olyan mint a suli. Persze döglenek utána a pasik, meg hoznak neki csokit... :) de eljön az érettségi, majd a főiskola és akkor már rá is jönnek, hogy hoppá inkább már ostoba libának nézik...

Hidd el el fog ez múlni, néhány év után, már nem is fogsz emlékezni a nevére sem.

2010. okt. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nos akk változatosság képp xP jöjjön egy korodbeli 16/f válasza :D logikus h egy olyat előbb észre veszek aki így kivan "öltözve" xP ésh h is mondjam...ezt megszívtátok :D mert mindig vannak azok a lányok akik "jobbak" és azok akik őket irigylik pedig ők is tartozhattnának a jobbak közé deh elvannak foglalva az irigységgel nah m1 ez eddig oké csakhogy egy ien "jobb" lánynak az csak emeli az egoját ha a fiúk körbe hugyozzák a lányok meg körbe irigylik :D szval minnél jobban meg akarod ölni annál jobban növeled az egóját mert láttja h kinyírnád és ő ennek örül ...:D hidd el x) másrészrőll az ienek csak ba**ni kellenek másra nem deh arra nagyon így is lehet fogalmazni :D
2010. okt. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!