Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy ilyen lány:-barna vállig...

Egy ilyen lány:-barna vállig érő haj, barna szemek kb 170 magas, kb50 kg, deszkás csaj bejön a a pasiknak? kort is lécci köszi:D

Figyelt kérdés
2009. aug. 27. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Én csak számokat látok...ami rajtad kívül ötmillió másikra igaz. Küldj egy képet, az az igazi.
2009. aug. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát kép 100% h nem lessz akk inkább uyg kérdezném milyen stílusu csajok jönnek be (lécci kortis irjatok)
2009. aug. 27. 19:48
 3/9 A kérdező kommentje:
uygértem egy rapper srácnak miylen csajok jönnek eb?? kort is
2009. aug. 27. 20:00
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
hát egy 14 évesnek biztos bejössz, de az idősebb fiúknak már szerintem kevésbé, ők (többségükben, szóval nem mind) a nőies nőket szeretik. Persze van akinek ez jön be.
2009. aug. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
jó akk így kérdem: egy 18-19 éves palinak milyen stílusu csajok jönnek be ugy általában ha a srcá rapper nha szal akk iyg etrr válaszoljatokí(kortis irjatok)
2009. aug. 27. 20:32
 6/9 anonim válasza:
Ha nem lógtál volna, a nyelvtan órákról akkor, érteném is hogy mit írsz! De az első véleményét osztom!
2010. febr. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

természetes hogy nem 14 éveseknek fogsz bejönni ha nem annyi vagy:D

egyértelmű,hogy a veled egykorú és hasonló stílusú srácok,ha aránylag szép vagy omlani fognak érted.

ennyit gondolok.

ez a stílus nem kinőhető,csak az előző válaszolóknak mondom.

tényleg van olyan ember,aki élete végéig ilyen stílusú marad,és mindenki megtalálja a saját emberét.ez nem 12 évesek stílusa úgy igazán...tudatlan pórnép.

2010. ápr. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ucssó 16
2010. ápr. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van, 21 vagyok, és még mindig deszkás cipőt hordok, meg Fullcap-et, + szeretem ezt a stílust (kb 13 éves korom óta...)

(Nem mindig ezeket hordom, szoktam nőiesen is öltözködni, ha az alkalom megkívánja, de a rapper cuccokban jobban érzem magam.)

2010. máj. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!