Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok, nektek bejön a Dior...

Csajok, nektek bejön a Dior Savage EDP illat?

Figyelt kérdés
A leírások alapján sokkal töményebb és édeskésebb illatnak gondoltam. Kicsit csalódtam benne.
dec. 7. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Ekem nagyon tetszik.

Az fuszeres dominans ferfias illat. Nem edes.


Edeskes az Armani: Gio , Bvlgari Black (kor akaku frkete gumiszelu uvegben!!

Ezek nagyon finom edeskes konnyed lata olasz ferfiparfumok.

dec. 8. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Majd kipróbálom azokat is, köszi :)
dec. 8. 07:37
 3/4 Sunshinedoll ***** válasza:
Tipik fuckboy illat.
dec. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kellemes illat, bár egy kicsit egyéniség nélküli. Nyilván direkt olyanra tervezték, hogy minél nagyobb vásárlói réteget átfogjon. Ami amúgy nem feltétlenül baj, mert pl munkahelyre vagy a hétköznapokra jobbak is ezek a generic illatok.


Igazából mindegy milyen parfümöt viselsz, csak - nőként írom - könyörgök ne vidd túlzásba. Akármilyen fincsi illat is, nagyon illúzióromboló tud lenni, mikor hat méteres szagcsíkot húzol magad után, és mindenki megfullad körülötted. Csak az érezze az illatodat, aki nagyon közel áll melléd.


Volt egy férfi kollégám, egy gazdag, elkényeztetett művész csávó, aki időnként a Savage-ban jött be melózni, és valszeg magára borította a fél üveget reggelente, mert az egész aula tőle bűzlött. Mindig tudtam, hogy mikor jön arra, ahol én voltam, mert már távolról megelőzte őt a parfümszag.

dec. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!