Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egyetértetek abban hogy ez a...

Egyetértetek abban hogy ez a női arc a legszebb ami valaha létezhet és hihetetlen hogy létezik is?

Figyelt kérdés

[link]


Női szemmel, gyanítom itt szinte csak nők vannak

Posztolnam egy másik topicban hogy mennyire lesokkolt hogy megtaláltam a legszebb női arcot ever, de nem osztották a véleményem… leböbbentem hogy más nem látja amit én, tehát rájöttem hogy a szépség kategóriában megfelelőbb ez a kérdés.


Hozzáteszem hogy kb 14 éves korom óta tehat már több mint 10 éve nézegetek nagyon szép nőket és akarom megtalálni a legszebb arcot és most kb 2 hete lett meg.

Kb szebb mint Angelina Jolie meg Adriana Lima együtt, pedig azt már nehéz elképzelni.

Ti is látjátok amit én?



dec. 11. 17:32
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem
dec. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
58%
Angelina Jolie tiszta csont, nem szép.
dec. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
89%
Ezt a képet meg valószínűleg mesterséges intelligencia szerkesztette, mert sehol sincs megjelölve ki a nő.
dec. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Szép lány, de én ha jól látom azért smink van rajta. Nem sok, nem azt mondom, de nem mondanám a legtermészetesebbnek. Szép, de más lány is megütötte már ezt a szintet. Láttam már más hasonlóan jóképű lányt, tehát nem a legszebbről van szó a világon.

A szépség relatív, ezért fölösleges megdöbbenni, hogy más nem látja szépnek, amit te igen.

dec. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Már kérdezted ezt...


Egyébként teljesen átlagos, láttam én már ennél szebb nőt is.


A True Bloodból hasonlít az egyik szereplőre.

dec. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszik, de amúgy smink nélkül nem lennél rá kíváncsi? Mert kábé ilyen a valóságban nincs.
dec. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
90%
Szép lány, de nem extra. Azért szerintem a legszebbtől baromi messze van. Jolie nekem jobban tetszik.
dec. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg gyönyörű. Egy a sok millióból.
dec. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

5, mi a neve?


Ezt a képet meg valószínűleg mesterséges intelligencia szerkesztette, mert sehol sincs megjelölve ki a nő.


Na hat ez az, én is azt hittem hogy ilyen nincs a valóságban de igazi a lány, ráadásul az anyja csak átlagosan szép, ő egy csoda kb.


6, ilyen a valóságban nincs

Szerintem sincs ennyire gyönyörű azért vagyok lesokkolodva de tényleg van.

Smink nélkül ugyanilyen gyönyörű

De a smink amúgy sem tesz széppé senkit, csak szebbé a szépet


8 örülök hogy valaki egyetért, már feltéve ha úgy érted hogy sok millióból csak egy lesz ilyen


Eleve ukrán, ott van valami varázs a levegőben… sajnos azok a gének a magyarokig nem terjedtek ki, én itthon meg nem láttam megan Fox fele 10/10es not


Kar hogy nem lehet átszabatni az arcot, biztos öt választanám…

dec. 12. 04:16
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
9. Nem, úgy értettem, hogy sokmillió ilyen, valóban szép nő van a világon. Magyarországon is többezer, én is ismerek tucatnyit.
dec. 12. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!