Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A szép nők látjak magukon...

A szép nők látjak magukon hogy szépek?

Figyelt kérdés

Ha valaki szép azt mindenféleképpen látja magán? Néha nagyon szépnek érzem magam viszont máskor ez teljesen megváltozik és ezért

bizonytalan vagyok, azt olvastam hogy ez (a kérdés) így van.



dec. 12. 23:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Néha a csúnyák is azt látják...
dec. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokan fogják írni, hogy a szépség relatív. Esetemben, inkább úgy fogalmaznék, hogy csinos vagyok. Természetesen, reggel engem is picit összegyűr az ágy. Aztán, pici smink, nem kihívó de csinos ruha. Aztán, elégedett vagyok.
dec. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki igen, van aki nem. Aki nem, az többségében önbizalomhiányos, esetleg pluszba még testképzavaros is.
dec. 13. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
23%
Nekem az olyan lányok a szimpatikusak akik nem látják magukat szépnek. f
dec. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Metionin ***** válasza:
73%
Nem is a szépség, inkább az elégedettség. Objektív szépség nincs de az sokat számít, hogy az aktuális kinézeted hol áll a számodra (és nem mások számára) ideális kinézethez képest. Én pl. látom hogy mim olyan, amilyet szeretnék és min változtatnék, ha megtehetném de összességében okésnak érzem magam. Meg megvan a tudat, hogy kihoztam magamból a legtöbbet. Mások meg ki tudja, hogy látnak, biztos van, aki szépnek tart, míg mások nem. Vagy ugyanezzel a testtel valaki más nagyon elégedett lenne, van aki meg egyáltalán nem.
dec. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%

Ez individuális. Ha sok pozitív visszajelzést kap valaki (legyen az nő vagy férfi), akkor automatikusan elkezdi magát szépnek "látni". Ha nem szép, akkor is.


Van olyan lány, akit személyesen is ismerek, akinek nagyon szép arca van, jó alakja, kedves stb. és nem tartja magát szépnek, mert soha nem kapott pozitív visszajelzést a szüleitől se, senkitől. Pedig objektív szemmel nézve is gyönyörű. Meg van az ellenkezője, akik rusnyák, de mivel meg akarják dugni őket, ezért ők azt gondolják magukról, hogy nagyon szép csinos lányok, pedig nem, és az egojuk is megnő, nem is kicsit. Ironikus azt gondolom.

dec. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#6 pedig biztos ha van instája akkor kap egy csomó pozitív visszajelzést a simp fiúktól.
dec. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
De élőben nem, és bár instája, de nem ott éli az életét, nem naponta vagy óránként tölt fel magáról képet stb. és viszont a szüleitől nem kapott (ismerem őket személyesen is), pedig objektív szemmel nézve tényleg szép lány, és a tetszik a segged, meg jó csöcsöd van típusú beszólásokat ő nem veszi bóknak, ergo hiába mondják neki, ő ettől nem száll el.
dec. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
60%
Hát, a fiúk még ennyit sem kapnak instán a lányoktól. Nekik legalább nyaliznak.
dec. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%
Alapvetően szép vagyok szerintem is, meg a környezetem reakció alapján is. De van hogy szörnyűnek látom magam. Ha nem jól áll a hajam, ha pattanásos vagyok, vagy ha szimplán rossz a hangulatom akkor csak nézek hogy hogy láthatom magam valaha is szépnek mikor ocsmány vagyok. Teljesen hangulatfüggő.
dec. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!