Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok! Ti szoktatok ajándékot...

Csajok! Ti szoktatok ajándékot vinni körmösnek/fodrásznak/kozmetikusnak?

Figyelt kérdés

A körmösöm immár 5. éve mindig készül (nem kell nagy dologra gondolni, valami aprósággal). Neki én is szoktam mindig vinni.


Viszont most a kozmetikusom és a fodrászom új azaz nincs velük tapasztalatom még ilyen karácsony téren.

Fogok menni kozmetikushoz is és fodrászhoz is dec 19.-én.

Ti szoktatok vinni apróságot?

sütni sajnos időm nincs, úgyhogy valami tárgyi ajándékra gondolnék.

Én úgy gondoltam és ez most lehet, hogy ciki de nekik is viszek magammal valamit és ha ők adnak akkor oda adom én is. Most ez így gáznak hangzik. Lehet sőt biztos örülnének valami apróságnak viszont azt meg nem szeretném, hogy ők nem készülnek és olyan kellemetlen legye. Tudom nem akkor kell adni, ha én is kapok , nem is azért szánnám csak nem szeretném kellemetlen helyzetbe hozni őket, de ha meg adnak valamit szeretném én is viszonozni. Nem tudom mi a szokás náluk.


A körmösömnek kevesebb vendége van (nem ez a főállása) lehet hogy ezért is készül így a vendégkörének. Nem személyre szóló ajándékot, hanem mindenkinek ugyanazzal (mindig mással ) szokott kedveskedni, amibe mindig valahogyan belecsempészi a körmös kis logóját.


Ti hogyan szoktátok?


Sok szépségiparban dolgozónál látom, hogy tesznek ki ajándékot, hogy a vendégektől kapták, ezért gondoltam, hogy nem megyek üres kézzel, de nem is szeretnék nagy dolgot, mert lehet már azt se tudják hova tegyék a kis csecsebecséket. Én gyertyára gondoltam valami kis szépre. Biztos van akinek már ez is unalmas, mint a bögre de talán így karácsonykor nem lehet vele mellélőni.


dec. 15. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:
42%

Hogyne! Meg a melóhelyre a portásnak, a boltba a pénztárosnak, a kedvenc buszsofőrömnek, meg a kutyás nénikek, a 4.-re.


Mi a francnak vinnél??? Ő a fizetett rabszolgád, pénzt kap, nem barátnőségből jópofizik veled.

dec. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Csak annak, akivel amúgy ilyen barátiasabb viszonyban vagyok. Pl. a körmösömnek nem is kifejezetten így karácsonyra, de volt már, hogy vittem neki valami kis apróságot, pl. nőnapra egy szál tulipánt, vagy a múltkor vettem magamnak egy parfümöt, abból fújtam ki neki 5ml-t kipróbálni, vagy volt, h vittem neki pár szaloncukrot, de semmi extra. Én is kaptam már tőle parfümöt, ezt-azt.


Vagy még a pilates oktatómnak szoktam vinni, de ő igazából idővel barátnőm is lett és pilatesen kívül is összejárunk.


Mással nem vagyok ilyen kapcsolatban, munkahelyen is egyedül a mindenes titkárnőnek vittem csokit, aki mindig mindenben segít mindenkinek.

dec. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1: A körmös alapjárom barátnőm, neki azért is szoktam.

De sok helyen vannak akik adnak, 1 évben 1x miért ne?

Oda jártál egész éveben szépülni (mondjuk te biztos nem)

(Hamarabb volt a barátnőm mint a körmösöm) :*


2:

Én virágot nőnapkor nőként nem adnék egy másik nőnek de kinek mi.

A körmösömmel egyébként is barátnők vagyunk vele azért is szoktam ajándékozni ilyenkor.


Több körmös/kozmetikus van instán akiket követek és minden évben kiteszik h mennyi mindent kaptak a vendégektől, tehát csak szokás adni (vagy van aki ad)

dec. 15. 20:56
 4/5 Sunshinedoll ***** válasza:
67%
Én minden barátnőnmnek adok virágot nőnapkor, meg a női rokonaimnak.
dec. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

miért?

Tudtommal ezt a fiúk szokták a nőknek

dec. 15. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!