Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Anya újra el akar vinni...

Anya újra el akar vinni kozmetikushoz de én nem nem akarom! Mivel tisztíthatnám ki a pórusokat annyira mint ha elmentem volna egy kezelésre? L

Figyelt kérdés
Már 2x is voltunk de mindig nagyon fáj állandóan könnyezek és olyan mintha mindjárt eltörne az orrom.Magamat nyomkodni nem szeretném mert félek hogy hegek maradnak utána.Mit tegyek?

2013. júl. 21. 12:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én tonicot használok, minden este, vattával törlöm át az arcomat vele.

Próbáld ki, nekem szépen kitisztította.

Viszont óvatosan is, ugyanis vannak fajták, amikre én pl. allergiás vagyok, és bepirosodik/viszket a bőröm tőle.

2013. júl. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
31%
Ne legyél ilyen " nyafogós" , a kozmetikus KELL az ilyen bőrökre. Én már csak tudom:-D.Ja, és ha már mindenképp tonikot akarsz használni, NE alkoholos garnier, nivea, stb drogériás hülyeséget válassz:-)
2013. júl. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Én 34 évesen ugyan így vagyok vele! Egy pokol a kozmetikus, nem is megyek, csak évente 1X.

Vegyél erős arctisztítót....jó durva legyen, legyen tele szemcsékkel....a tonic az semmi :( az arctisztítót csak heti 1X használd!!!!

Évente 1X azért menj el. Alapos gőzölés után gyors kezű kozmetikust válassz....az orromtól rendszeresen Nívea orra ragasztható miteszer eltávolítót használok. Nem vagy nyafogós, csak az arcodon lévő idegvégződések kintebb vannak és érzékenyek. Akinek nem ilyen, el sem tudja képzelni! Ha nincs gríz az arcodon (amit kozmetikus szúr ki) akkor nem olyan kötelező az az arckezekés....miért is lenne az? Most menj el egyszer - valahová,m ha ez nem jó keress msát-alaposan kitisztítja és utána kezeld otthon...

A kozmetikus hiányába még senki sem halt bele!

2013. júl. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Nem vagyok nyafogós, a kozmetikus teljesen elnyomja az orromat.:|:D

Böngésztem a neten és találtam pár házilag elkészíthető pórusösszehúzó és tisztító pakolást.Remélem segít.:)

2013. júl. 21. 13:22
 5/15 anonim ***** válasza:
nekem az egyik kozmetikus tönkretette az arcomat, ha nagyon durva akkor bőrgyógyász, szar kis tonikok semmit nem érnek, persze ha 1 pattanásod vagy mitesszered van akkor az más, patika
2013. júl. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Csinálj mitesszer tapaszt! Zselatin + tej kell csak hozzá és nagyon jó. Előtte kamillával gőzöld az arcod. A mitesszer tapaszt bárhol használhatod az arcodon, nem csak az orron. És ez nem fáj.

[link]

2013. júl. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. júl. 21. 13:48
 8/15 anonim ***** válasza:
88%

Annyira semmi mással nem tudod.

A pórusösszehúzással meg csak annyit fogsz elérni, hogy mitesszerek helyett ronda gyulladt pattanásaid lesznek, mert csak bezárod a rondaságokat, hogy jól begyulladjanak.

Én örülnék, ha anyum elküldene kozmetikushoz, mert nem egy olcsó móka. :D És tudod, a szépségért szenvedni kell. De ha elrondítod a bőröd a mindenféle házi kontárkodással, akkor sokkal nehezebb és rosszabb lesz helyrehozni.

2013. júl. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Utolsó: Nem összekutyvasztott valamit rakok fel az arcomra.A pakolásokat ,,szépséggel" foglalkozó oldalról szedtem.Egyébként érdemes elmenni évente párszor kozmetikushoz.Mi vidékiek vagyunk ezért olcsó.
2013. júl. 21. 14:05
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem a pakolásokkal van a gond, hanem azzal, hogy ha a pórusaid nem tiszták, akkor csak bezárod oda a zsírt, és abból lesz könnyen csúnya pattanás. Márpedig akármilyen szuper pakolást is kensz a bőrre, azt onnan ki nem szedi. Azt sajnos csak nyomkodással lehet.

Meg otthon nem biztos, hogy megfelelően elő tudod készíteni a bőrt, a fertőtlenítésről nem is beszélve.

Szerintem rendszeres kozmetikus mellett hatásosabb lesz, hidd el. :)

(az ár meg relatív, kinek mi az olcsó, én még vidéken sem úsztam meg 4-6 ezer alatt, az pedig nekem jelenleg sok pénz sajnos :D de ez persze az én bajom xD)

2013. júl. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!