Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szép a heterokrómia?

Szerintetek szép a heterokrómia?

Figyelt kérdés

Heterokrómiás vagyok, és nagyon utálom. Sokat csúfoltak miatta, leginkább azzal, hogy korcs vagyok a szemem miatt. Szerencsére már elmentem egy egyetemre, ahol senki nem csúfol, de attól még nagyon nem szeretem a szemeimet. Szerintetek szép a heterokrómia, vagy nem?


Ui.: Az egyik szemem tengerkék, a másik meg mogyoróbarna.



dec. 15. 21:01
1 2
 1/17 anonim válasza:
89%
Nem vagy normális, qrva extra! Bárcsak nekem lenne!
dec. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szép, én irigy vagyok rád érte, nagyon különleges
dec. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem biztos szép, legalábbis a szemed. Különleges..
dec. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
73%
Ha annyira zavar,van dioptria nélküli,színes kontaktlencse
dec. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%

Örülnék ha ilyen szemem lenne.

N 31

dec. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Aki csúfolni akar, bármiért. Engem szpós szájúnak meg deszkának, mert nincs mellem kb. Tudod mit szeretek legjobban magamon? az ajkaimat. A barátom pedig a melleimet (ami 35 évesen sem nagy).


Az ilyeneket el kell engedni, a kisgyerekek-kamaszok mind érzéketlen bunkók, azért bánt, mert Ő önbizalomhiányos.

dec. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is szép nagyon ☺️


Engem is csúfoltak a suliban a szemöldököm miatt, hogy milyen vastag stb miért nem szedem cérna vékonyra, mint a többiek... Most meg azok, akik csúfoltak, nem győzik vissza rajzolni magunknak.

dec. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 b1812567 ***** válasza:
85%

Lehet, hogy le leszek pontozva.


De szerintem maga a heterokrómia sem nem csúnya, sem nem szép.

Egy rendkívül ritka sajátosság, ami különlegessé teszi az illetőt, a tekintetét.


(Van ilyen ismerősöm, elsőre nem esett le a dolog, aztán néztem, hogy mi a fura rajta.)

dec. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem ijesztő! Nekem bagyon nem tetszik!
dec. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekek gonoszak tudnak lenni. Bármi miatt képesek csúfolni a másikat. De ennek vége. Különleges vagy, ideje megszeretned a szemeid.
dec. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!