Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baj ha a Berni pásztoromnak...

Baj ha a Berni pásztoromnak az egyik szeme félig kék? Részleges heterokrómiája van, de nem tudom, hogy ez zavarjae őt bármiben is.

Figyelt kérdés
Egy most 5,5 kán bernim van és már mikor elhoztuk is kék volt a szeme de úgy tűnik, hogy semmi baja nincs vele, csak azért a biztonság kedvéért most már megkérdezem! 😅

2023. szept. 12. 07:29
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
nem, semmi baja annak a szemének. biztos gyönyörű vele :)
2023. szept. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
nincs baja, husky-nál ez nagyon jellemző és mégis egészségesek :D
2023. szept. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
A standard szerint hiba, de attól még egészséges. Ha nem akarsz vele kiállításra járni és tenyészteni, nem jelent semmi hátrányt.
2023. szept. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 1x régen vmi olyat olvastam,hogy egyszer lett kékszemű dalmata. És akkor kimondottan azért kezdték el tenyészteni, hogy "hú, milyen különleges; kékszemű". Csak nemtom pl tudták-e,mert a cikkben azt írták, hogy nem vették figyelembe, hogy azok a kéxemű példányok vakok voltak,és ennek elkenére tenyésztették kimondottan a kékszemű dalmatákat, hogy tudták, hogy vakok lesznek. Én ehhez nem értek, h minden kéxemű dalmata vak-e. Reméljük nem.
jan. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!