Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Baj ha nincs stílusom?

Baj ha nincs stílusom?

Figyelt kérdés

Pontosabban többféle stílus tetszik, és hordom is.

Van, hogy “tipikus” 2020-as évekbeli tiniként öltözök, haspóló, nike cipő, mom jeans

Van, hogy sportosan. Leggings pl.

Van, hogy blúzt veszek fel szövetkabáttal, szövetgatyával és magassarkúval

És olyan is, mikor bakancsot, bőrdzsekit, bandás pólót viselek. (Amit viselek, azokat hallgatom is)

Stílusokat sosem keverek, az összkép szerintem mindig jó, de nem fura, hogy egyszer teljesen elegánsban, máskor meg teljesen más stílusban jelenek meg?

18/L


dec. 16. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem baj, főleg nem 18 évesen. Simán lehetséges, hogy pár év múlva jobban letisztul, hogy miket szeretsz hordani és egységesebb stílusod lesz, de lehet, hogy marad így és azzal sincs semmi baj. Gondolom hangulattól meg alkalomtól függ, hogy mikor milyen irányba mész el, ez teljesen normális.
dec. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem király.

35/N

dec. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem gond :)

Én van hogy egyberuhába vagyok harisnya és bakancs.

Aztán converse mom fit gatya meg egy fehér/ fekete hosszú ujjúban

Meg van hogy ing + szoknya + csizma+ szövetkabát.Nincs gond a stílusoddal.Amíg van összhang a darabok között addig nem baj ha egyik nap sportosan másik nap meg csinosan öltözködsz. :)

dec. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Én pedig azt mondom, hogy pont, hogy neked van stílusod. Önmagad vagy, és ez az igazi stílus, nem az, amikor az ember vakon követ valamit.
dec. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden ember az aktuális kedvéhez, alkalomhoz és időjáráshoz öltözik, senki nem egyféle stílust követ. Amit leírtál, az teljesen jónak hangzik.
dec. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem baj, nekem is többféle stílus tetszik, és hangulatról függ hogy melyiket hordom.
dec. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!