Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiú vagyok, és túl széles a...

Fiú vagyok, és túl széles a csípőm, mit tudok tenni ellene?

Figyelt kérdés

kb. 185 magas vagyok, a csípőm szélessége pedig kb 105 centi körüli, testalkatom egyébként átlagos, talán kicsit vékony

Sajnos csípőre/fenékre hízok, és azért egy férfinál nem előnyös ha lent szélesebb mint fent.

Mit tudok tenni hogy erről a részről fogyjak?



dec. 16. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Elkezdesz erösíteni, föleg a felsötestet, meg nem hízol.
dec. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
105 centi körüli a csípőd szélessége? Akkor van egy rossz hírem, nem átlagos vagy vékony, hanem veszélyesen túlsúlyos vagy. Véletlenül nem a kerülete 105 centi?
dec. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De igen a kerületére gondoltam, csak rosszul fogalmaztam meg.
dec. 16. 23:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Külön arról a részről nemigen tudsz fogyni,súlyzós edzést kezd el,a felsőtestedet tudod szélesíteni.Hát,mell,váll edzés kiemelve.
dec. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%
Hadd mondjak valamit: Ezt ne éld meg negatívumként, sőt! A csípőcsont-méret fiatalként már adott. Ehhez vállasodni, deltás hátat alkotni neked kell, egy-két év húzódzkodással, gyúrással látványos változást tudsz elérni. Máris nagyon jó lesz az összkép. Középtájon meg úgyis rakodik majd a sörhas idővel, ha nem tartod magad elég vastagnak, hidd csak el. És akkor most mondom a lényeget. Sokkal jobban fogsz kinézni összképileg, mint az a rengeteg férfi, akinek semmi combja, lötyög rajtuk a legszűkebb nadrág is, mint zászló a szélben, és majd erre a pipaszár altestükre fogják összeszedni idővel a hordóhasukat. Tízből hét ilyen. Komolyan mondom, amit mondok. Ne a vézna iskolásokhoz mérd magad. Van egy adottságod (egyáltalán nem durva), kezd el hozzá deltásítani a hátadat, hajrá! Ha nem "iskolás gyerek" alkatban gondolkozol, akkor a csípőd az átlagos, és a felsőtested a vézna. Magasságod meg igen csak szerencsés, ahhoz nem is való kisebb csípő, különben ropiznának meg cérnametélteznének vele a hátad mögött.
dec. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!