Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szép nők, akik mindig csinosak...

Szép nők, akik mindig csinosak! Hogy öltözködtök, milyen a hajatok, sminketek? Hordtok ékszert, ki van festve a körmötök?

Figyelt kérdés
Hogyan "rakjátok össze" magatokat?
dec. 18. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:
69%
Visszajelzések szerint szép vagyok. Csinos nem mindig vagyok. Ha leviszem a szemetet, vagy a kis boltba megyek nem figyelek arra hogy csinos legyek. Szoktam sminkelni, hetente pár alkalommal. Figyelek a higéniára és hogy ápolt legyek. A körmönet néha festem. Minden nap azt veszem fel amihez van hangulatom és az alkalomhoz is illik, de általában már előző nap kitalálom fejben. Ékszert szinte mindig viselek.
dec. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Sminkelni változó, alap sminkemet 15 p felrakni ( alapozo, korrektor, pirosito, kontur, púder, ruzs/ szajfeny )

Haj-> legyen olyan ami jól all, fazonra és színre, a legtöbb embernek nem az eredeti haja all a legjobban.

Korom-> 2-3 hetente, s méret max M de már jó ideje rövidebb.

-> szerintem pont annyi idő csinosan feloltozni mint borzalmasan. Oltozz alkatodhoz stb

Ékszer változó.

dec. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!