Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Alacsony, duci csajok ti hol...

Alacsony, duci csajok ti hol vásároltok, hogy öltözködtök, hogy vékonyabbnak tűnjetek? Milyen színű, fazonú ruhákat hordtok?

Figyelt kérdés
2010. nov. 7. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ne haragudj, de ha vékonyabbnak akarsz tűnni a ruha nem sokat fog rajtad segíteni. Inkább fogyj le, ha zavar a súlyod, nem olyan nehéz edzeni egy kicsit minden nap.
2010. nov. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Azt mondani hogy "fogyj le" rohadtul könnyű. Amúgy lehet előnyösen és nem előnyösen is öltözni.


Kérdező, milyen alkat vagy? Melyik részeid ducibbak, és melyikek karcsúak?

2010. nov. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
a vádlim , a karjaim vékonyak,80/D-s melltartót hordok, a csípőm széles, vastagok a combjaim,kerek,viszont nagyobb a seggem. a vállam ,dekoltázsom vékony,fennt a karom viszont vastag :/
2010. nov. 7. 14:41
 4/9 anonim ***** válasza:

Akkor mell alatt húzott ruhák/felsők előnyösek. Ha teheted A vonalú szoknyákat vagy egyberuhákat, vagy egyenes/bővülő szárú nadrágokat hordj, és az alj legyen sötét. Ízléses nyakkivágással a melleidre tudod terelni a figyelmet, illetve ha a derekad vékony, kiemelheted egy a felsőd színétől elütő, vastag övvel. A nagy, zsabós nyakú pulcsik és válltömések kiegyenlítik a csípőd szélességét a vállaidhoz képest.


A magas sarkú cipők megemelnek, és karcsúbbnak mutatnak, de ilyesmit csak akkor vegyél fel, ha tudsz bennük járni.

2010. nov. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 hot_kiss ***** válasza:
A nadrágnál lehetőleg arra is figyelj, hogy ne az a csípőnacilegyen és a póló se legyen túlrövid, és túl hosszú sem (:
2010. nov. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2010. nov. 7. 17:12
 7/9 anonim ***** válasza:

Először is sajnálom, hogy kaptál támadó válaszokat!


Stylist vagyok, és hidd el, büszke lehetsz magadra, hogy érdekel, hogyan kell a testalkatodhoz illően öltözködni! Annyi nőt látok az utcákon, akik nincsenek tisztában az adottságaikkal - és itt most nem csak a teltebb hölgyekre gondolok, hanem azokra is, akik pálcika vékonyak, mégis képesek előnytelenül öltözni.


Nem is fárasztanálak olyan alap dolgokkal, hogy " a vízszintes csíkozás szélesít, a függőleges vékonyít", mert az ilyesmikkel gondolom tisztában vagy. :)


Mivel erről a témáról a klienseimmel egy teljes napot beszélgetek, neked csak pár tanácsot írok:


- cipőknél kerüld a magasított szárú verziókat, és sose viselj bokapántos darabokat, mert megrövidíti a lábadat!


- ha nem is kell minden nap magas sarkúban járnod, egy minimális (2-3 cm) sarka mindig legyen a cipődnek!!!


- a nadrágod alja sose legyen felhajtott, mert szintén rövidít!


- bokamelegítő, kilógó zokni, vízszintes csíkozású, vagy nagy mintás harisnya tiltott dolog!


- kerüld a trapéznadrágot, mert összenyom!


- kerüld a mindenhol feszülős csőnadrágokat, mert teltebbnek mutat! (A legelőnyösebb egy egyenes szárú, enyhén bővebb nadrág lenne számodra.)


- ha viselsz öveket, mindig csak ott viseld, ahol a csípőd és mellkasod között a legvékonyabb vagy! Pl. ha körte alkatú vagy, közvetlenül mell alatt viseld egy lágy esésű bő szabású ruhával


- ha mellben is teltebb vagy, azt bátran hangsúlyozhatod, de ne felejtsd el, hogy a kevesebb több, és ne rakd őket közszemlére! Inkább egy nyakláncot, diszkrétebb kivágást vess be a hatás eléréséhez!


- sose viselj olcsó, rugalmas pamutból készült felsőket, mert ezek ráfeszülnek a testedre, és a legelőnytelenebb oldaladat fogják megmutatni


- kerüld a hatalmas bizsukat, inkább szolidabb kiegészítőket viselj!


- nagy mintás darabokat szintén ne viselj!


- ha kardigánt viselsz, ne gombold be, csak hagy lógni, ezáltal az általa képzett két függőleges vonal enyhén karcsúsít majd!

2010. nov. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem támadó válasz volt. Én vékony vagyok, de van időm és kedvem ahhoz, hogy minden este tornázzak egy 20 percet, szerintem ezt bárki megteheti, vagy lehet futni 1 kört a ház körül. Persze lehet sértésnek felfogni, de "előnyös" ruhák mögé rejtőzni semmit sem ér, maximum 1-2 kilót lehet velük letagadni. Ha valaki nem elégedett a súlyával, annak változtatnia kellene, nem rejtőzködnie, ha meg elégedett, akkor elfogadná magát...
2010. nov. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

a súlyomat 1 betegségnek köszönhetem,amit augusztusban diagnosztizáltak nálam. (pajzsmirigy alulműködés) a betegségnek köszönhetően szedtem fel magamra 20kg plusz súlyt,amit akármilyen diétával,mozgással nem sikerült leadnom.most hogy kiderült,hogy mi gátolt meg benne és elkezdtem szedni a hormontablettáimat,amit életem végéig szedhetek,van esély arra ,hogy lefogyjak,de addig is szeretnék emberibben kinézni,nem úgy,mint aki most jött a marsról.kb 1 év,vagy kevesebb és lemegy rólam az összes felesleg,attól függ,hogy a hormonok mikor kezdenek el hatni a THS-emre.

a sok kudarc után,most mégis boldog vagyok,és szeretném ez kifelé is megmutatni. boldog vagyok,mert tudom,hogy ezentúl az önsanyargatás a heti 4szeri mozgás nem lesz hiábavaló.

köszöntem.

2010. nov. 7. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!