Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy gyorsabban...

Mit tegyek, hogy gyorsabban nőjön a mellem? Vannak olyan ételek, amik segítenek, vagy vmi más módszer?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, és nem észleltem még magamon semmi olyan változást, ami nőiesebbé tett volna. Már nagyon zavar, de nem akarok push up-ot, meg nagyon szivacsos melltartót hordani. Lécci segítsetek!:/
2009. jan. 3. 16:13
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

:D Azt mondják a paradicsom segít.

Masszírozd a melleidet gyengéden, sportolj, de mellette egyél is eleget, és jó helyre szeded fel:)

2009. jan. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
népi hiedelem szerint a sok tej fogyasztása segíthet, de ebben én nem látok sok igazságot...
2009. jan. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Semmit nem tudsz tenni. Ez genetikai adottság. Csak ne sportolj túl sokat, mert akkor tényleg nem lesz semmi melled.
2009. jan. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

én is ilyen cipőben járok :(

de itt egy link. én tettem fel a kérdést. olvasd el a válaszokat :


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__taplalkozas__84017-m..

2009. jan. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Komolyan.


Miért ne? Azért, mert bármilyen hihetetlennek hangzik is, sok olyan fiú/férfi van, akik kimondottan a kismellű nőket szeretik (pl. én is), és taszítják őket a nagyobb "lökhárítók".


Másrészt, a nagy mellekkel sok a baj. Útban vannak, plusz megterhelik a tartószalagokat (mármint a testedben lévőket), aminek az a következménye, hogy idővel minden melltartó ellenére egyre jobban lógni fognak, hacsak nem végzel rendszeres tornát direkt ebből a célból.


Harmadrészt, a mellek érzékenysége általában fordítottan arányos a méretükkel - vagyis minél nagyobb, annál érzéketlenebb. Ez persze nem mindig van így - kivétel erősíti a szabályt -, de sokszor. Plusz a későbbiekben (gyerekvállalás) a tejhozam semmiféle összefüggésben nem áll a mellek méretével, attól teljesen független.


Összesítve: a kismellű nők kimondottan szerencsések - másrészt pedig nagy eséllyel sokkal szebbek is, mint a "nagy dudájú egyedek". Nézd csak meg pl. ezt, és mondd azt, hogy nem szép: [link] .


Szóval nyugi, ne stresszelj. A melleid olyanok (lesznek), amilyenek, és úgy vagy/leszel szép, amilyen vagy/leszel. Ettől teljesen függetlenül lesz barátod is (ráadásul jó eséllyel kimondottan jó fej srác is lesz, mivel nem csak az fogja érdekelni, hogy "mekkora vagy"), tehát arra sincs okod, hogy ne bízz magadban.


Nyugi. Ki fog alakulni minden magától, ahogy kell, és minden a legnagyobb rendben lesz. :)

2009. jan. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
Vannak a melled körül olyan akupunktúrás pontok,melyeknek a rendszeres masszírozása segít minimálisan megnövelni a mell méretét!De ahhoz pontosan tudnod kell,hogy hol vannak a pontok!
2009. jan. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%
De amúgy 14 évesen még nem kéne panaszkodnod!Van még 9-10 éved,h nőljön!
2009. jan. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
3%

ha nem akarsz push-up-os melltartót felvenni még ennyit se teszel meg azért hogy kicsit jobban érezd magad a bőrödben vagy hogy valami azért csak legyen ott akoor hagyd a francba neked ilyen akkor nem is kell igazából


még ennyire se képes-.-"

2009. jan. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én is így vagyok. 13 éves vagyok és az osztályomból mindenkinek nagy a melle, csak nekem nem. :( Én vagyok egyben a legkissebb. 150 cm vagyok és mindenki csúfol. Nkeemis hiába mobdják hogy: majd megnősz ! Meg stb.. Nem segít.. :( Együttérzek. Én is melltartót hordok hogy nagyobbnak tűnjön de te ne tedd. Ha hamar hordasz melltartót mikor nem kell, akkor nagyobb korodban lódnak majd a melleid és nem lesz jó .. :S
2011. dec. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!