Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van valami módszer amivel...

Van valami módszer amivel gyorsabban nő a mellem?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok
2011. máj. 20. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet felgyorsítani sajnos. Nekem is sokkal később nőtt meg rendesen. Esetleg ha maszírozod akkor lehet szebb formája lesz, de a növést és a nagyságot a genetika dönti el. 24L
2011. máj. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nincs, ez genetika. semmilyen szer nincs, sem étel, se krém, se semmi, amivel növeszthető lenne a mell.

vagy meghízol,és akkor a melledre is rakódik, vagy még vársz! 14éves vagy, még csak most kezdtél kamaszodni, nem jó az, ha már valakinek ilyenkor nagy cicije van, mert később mi lesz?! gondolom nem akarsz tőgyeket.


ha pedig nem nő meg, akkor elkezdesz majd dolgozni, és összerakod a pénzt mellműtétre.


én 19éves vagyok, és néha irigylem a 14-15éves lányok melleit,mert az enyém akkora, hogyha odateszek egy labellot a két cicim közötti részhez, akkor fél labello nagyságúra domborodik ki a cicim. és még van egy kis pocim is....ha nem lenne kis pocim, akkor kb síkság lennék....ez ilyen....és ezért szenvedek ám rendesen melltartó választásnál.......mert ugye a 75b-s átlagosan a legkisebb...de nekem 80a-s kellene, sztem még a-s sincsen....:))

2011. máj. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szilikon
2011. máj. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
35%
Azt mondták,(ez igaz!!! Láttam az illetőt előtte, utána!) egy ember minden reggel, este (kb. egy hónapig) műzlit evett(gabonapehely) és megnőtt a melle. napont a nőtt 1-2 centit
2011. máj. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!