Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vészes ez a hízás?(kép)

Vészes ez a hízás?(kép)

Figyelt kérdés

most rendeltem és nem jó rám ez a nadrág, pedig ez volt a méretem amikor rendeltem(pár hónapja), csak azóta híztam. nagyon vészes ez a mennyiségű hízás? már nem vagyok vékony? és mennyi idő lenne visszafogyni kb. ránézésre?


[link]

[link]



dec. 25. 21:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
Egyáltalán nem
dec. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
Nem gond.
dec. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%
Ne fogyj, hanem kezdj el tornázni, jóga, callanetics, stb, hogy feszesíts, mivel nem vagy kövér, csak puha
dec. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
31%
Nagyon jól nézel ki. Nekem bejön, ami látszik belőled. Minden, csak nem kövér.
dec. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Hát nem tom te milyen világban élsz, de fura, hogy meglep, hogy a csaj ruhákat össze-vissza számozzák.


Nekem 3 különböző méretû nadrágom is van, és mind jó rám. Szerintem az utóbbi 15 évben egy falka aprómajom véletlenszerûen választja ki egy kalapból a cimkéket amiket beleverrnak a ruhába...más magyarázatot nem tudok.


A gatyában a szám nem jelent semmit.

dec. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%
Megint egy privátvadász pasi.
dec. 26. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Esetleg olyan kép is lenne, amin normálisam látszik az álmod? Ez a nadrág nagyon vastag és kipaszírozza a formádat
dec. 26. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
A méretekben nem szabad bízni, a gyártók nem azonos szabvány szernit számoznak, pl. cipőkből is 2 perc alatt lehet találni a boltban 2 számmal eltérőt, ami jó. Ez a nadrág szűk, cseréltesd.
dec. 26. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%

Csereld a nacit nagyobbra.


M-es ruhameret vagy,azaz medium=kozepes,azaz egeszseges.


Csinos noies vagy. Sportolj,de ne a fogyasert. Nem kell fogyni,csak jol meretet valasztani. ❤️😘

dec. 26. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Fogyj le hozzá.
dec. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!