Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk: szerintetek mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk: szerintetek mennyire vészes, ha egy 161cm/63kg lány még hízik a nyári szünetben?

Figyelt kérdés
Nektek már sok lenne?

2016. jún. 23. 13:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az már sok lenne:P
2016. jún. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
attól függ hány éves vagy. De szerintem sok lenne már. Inkább egyél egészségesen, és edz sokat
2016. jún. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hízás mennyiségétől függ. 70-75-ig még OK. Aztán már elérnél oda ahol a túlsúly egészségtelen lenne.

Tehát szerintem kis mennyiségben nem vészes.

2016. jún. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Miért szükséges, hogy hízz a nyári szünetben? Ilyenkor van esély a sok sétára, szórakozásra, sportra, az emberek hajlamosabbak a kalandok, kültéri programmok miatt kevesebbet enni, és általában fogyni szoktak, meg persze a mozgás is hozzásegít. Honnan veszed, hogy hízni fogsz?
2016. jún. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Zedricht ***** válasza:
Ez sem keves.
2016. jún. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kis Gömböc xdd
2016. jún. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
figyelj nekem ehhez a magassaghoz a 63 is diszno xD tovabb hizol szamomra annyira mindegy xD
2016. jún. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Utolsóra ne hallgass,eléggé kicsillagozott volt.

Én egymagas vagyok veled(jó,1 cm de az már olymindeegy),és kb 10 kilóval kevesebb.És akkor mi van?:)

Mindegy,hány kiló vagy.Egy szép arc sokkal elbűvölőbb tud lenni,egyébként meg ha magabiztos vagy,le sem fogod tudni a fiúkat vakarni.Csak kisugárzás tehet mássá a többitől,ne állj be a vékonyak sorába.Akkor mozogj és egyél amikor jólesik;) L

2016. jún. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem csak esztétikai okból nem kellene hízzon, kedves utolsó, nagyon rosszat tesz az egészségének sem. Én hirtelen híztam anorexia után 15-20kg a sok tápszertől és antidepresszánstól és viszeres az egyik lábam a térdhajlatomnál, pedig csak 18 éves vagyok.
2016. jún. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szexi lehetsz!
2016. jún. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!