Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehet még homokóra testalkatom?

Lehet még homokóra testalkatom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én egy széles vállú,rövid derekú és átlagos csípőméretű lány vagyok, pár kg súlyfelesleggel. Tinédzser vagyok tehát a testem még nem fejezte be a fejlődést. Tehát szeretnék vékonyabb derekat és egy kicsit keskenyebb vállat. Viszont fűzőt nem szeretnék használni, mert tudom hogy egészségtelen. Helyes étkezéssel és megfelelő edzéssel megtudom változtatni az alakom? Vagy ha még tudtok valamilyen más módszert. Személyes tapasztalatokra is kíváncsi vagyok.
dec. 29. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Kevered a fogalmakat.


A testalkattípus genetikailag adott, elsősorban nem azt határozza meg, hogy milyen vagy, hanem hogy hová vagy hajlamos hízni. Ezzel persze bizonyos fokig lehet harcolni, de attól nem fogsz testalkattípust váltani, hogy nem egy elhízott, löttyedt alma vagy, hanem egy vékony, sportos alma.


Ha széles vállú, hasra hízós eper vagy - akinek széles a válla, jellemzően eper - , akkor fejre állhatsz, akkor sem lesz belőled mindenhová egyenletesen hízó, keskeny vállú homokóra. Ugyanez igaz a csontos, sehol sem zsírosodó, elől deszka-hátul léc banánra, a mindenhol fokozottan zsírosodó, de vékony lábú almára vagy a csípőre és fenékre zsírosodó, de mellben mindig gyenge körtére.

dec. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Ha 16 vagy, akkor már befejezte a tested a fejlődést. 16 alatt meg nem szabad használni ezt az oldalt. 🤔
dec. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A testalkat típuspd sajnos nem tudod megváltoztatni.
dec. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
dec. 29. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!