Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 2 műszakban dolgozók,ti...

2 műszakban dolgozók,ti tudtok 3 hetente kormoshoz járni?

Figyelt kérdés

Néhány hónap múlva 2 műszakban fogok dolgozni 3 helyett.

3 hetente járok kormoshoz,de eddig ahogy gondolkoztam,nem jön ki a 3 hét.

A kormosomhoz csak délelőtti órákban tudok menni,és O nem kezd 7-8 órakor

Viszonylag gyorsan nő a körmöm,és a munkahely se olyan,hogy3 hétnél tovább bírja :/

3 hét +1-2 nap meg oké,de több nem igazán 😏



dec. 30. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Vegyél egy körömollót :)

Amúgy attól függ, ha hetente váltod a műszakot akkor kéthetente tudsz menni, vagy az első hét végén és a negyedik elején, így kijön +1-2 nappal.

dec. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

2 hetente 7 ezer forint az sok nekem😅

Egyébként heti 1 napot nem dolgozik,a pénteki napjaiba én nem Derék bele,mert oda fix emberek vannak :/

Talán a kedd,de akkor meg van előttem valaki,és nem tud úgy beírni hogy haza érjek és késés nélkül induljak a munkába 😅

dec. 30. 17:15
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Mindent meg lehet oldani
dec. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én rugalmas vagyok,O sajnos nem :/
dec. 30. 20:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Valts kormost. En is valtottam mar munka miatt, felkerestem tobbet is, ki hogy dolgozik es tud-e fogadni, aztan csak talaltam valakit, akivel ossze tudtuk hozni.

Szerencsere jol is dolgozik, de lutri volt azert, mert nekem fix napon volt alkalmas, nem tudtam ebbol engedni, igy valogatni nem tudtam nagyon.

De legvegso esetben leszedettem volna egyebkent es akkor inkabb hagyom a kormost. Nyilvan a munka fontosabb.

jan. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!