Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az alábbi parfüm jó lehet egy...

Az alábbi parfüm jó lehet egy férfinak?

Figyelt kérdés

[link]


Erről a parfümről van szó. Nagyon válogatós vagyok, az egyetlen parfümöm egy Maison Margiela: matcha meditation, de rohadt drága volt, valami 60K körül és szeretnék egy parfümöt ami azért olcsóbb kicsit. A matcha meditation unisex illat, erre viszont az van írva, hogy női parfüm. Ha férfiként fujom magamra lehet túlságos férfiatlan hatása lesz? Hasonlít egyáltalán a kettő parfüm? Mert az összes többi parfümtől rosszul vagyok, ez a teaillat viszont tetszik.

Meg aki próbálta az Elizabeth Ardeneset, mit gondoltok róla? Mert nem lehet tesztelni abban a Rossmannban, ami a közelben van.



jan. 4. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Apámnak regen pont ilyenje volt!:) Nagyon jo illata van, szerintem jo valasztas
jan. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Megvettem, meg mellette volt ami tetszett:

Cuba royal original EDT


Hát hogy őszinte legyek ezt a cubasat nagyon élem, azért vettem meg mert ki lehetett próbálni, de 50 parfüm közül ez tetszett a legjobban, ráadásul nem is drága.

Ellenben ez a zöld teás amit vettem kicsit csalódás.

Ugye nem lehetett tesztelni, megvettem, hát engem barack joghurt és kozmetikus néni szag keverékére emlékeztet, a készítők nem hiszem hogy valaha találkoztak volna zöld teával, úgyhogy odaadom majd valakinek :(((

De legalább lett egy jó parfümöm is hihi :D

jan. 4. 17:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Ismerem a green teet. Szerintem kellemes. Csak gyenge es hanar elillan sajnos.
jan. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nekem nem csak annyi a bajom, hogy elillan, inkább hogy nem is hasonlít zöld teára.

Már egy rakat különböző szálas zöld teát ittam és egyikre sem hasonlít.

jan. 5. 01:43
 5/5 anonim ***** válasza:
A weboldalon női parfümként írja ki, ami meglepő, szerintem inkább unisex. Jó lehet.
jan. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!