Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez a kérdés leginkább korombel...

Ez a kérdés leginkább korombeli lányokhoz szól.Ti hétvégére is kicsípitek magatokat?

Figyelt kérdés

Úgy értem ezt,hogy hétvégén,amikor otthon vagytok,vagy éppen nem mentek sehová,akkor is kicsípitek magatokat úgy,mint suliba? Tehát ugyanolyan jó sminket tesztek fel,igazán csinosan öltözködtök-e,vesztek-e fel ékszereket, ugyanúgy csináljátok-e meg a hajviseleteteket,mint suliba?


(Félreértés ne essék,nem azért érdekel,mert egy szar tróger igénytelen vagyok,hanem csak simán kíváncsi vagyok:)


Köszi ha megírod<3

17/L



jan. 4. 14:03
 1/6 anonim válasza:
92%
Nem, hétköznap sem szoktam nagyon.
jan. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem megyek sehova nem sminkelek.
jan. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a sminkelés elfoglaltság is, a sminkelés folyamatát is nagyon élvezem, szóval igen:)

Hajammal meg nem nagyon csinalok semmit mert nincs ra szukseg

jan. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Aki kicsípi magát az egy ribi
jan. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4, eloszor meg kene ismerkedned a fogalom jelentesevel!:)
jan. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Semmikepp, meg hetkoznap is gondot okoz a minimum igenyesseg es higienia betartasa.

Ezt csak azert irom, hogy ha esetleg egy masik hasonlo problemaval kuszkodo ember megtalalja ezt a kerdest, ne legyen buntudata vagy akarmilyen rossz erzese.

De egyebkent csodalom azokat, akik kicsipik magukat :D

febr. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!