Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nem nő tovább a mellemné...

Miért nem nő tovább a mellemnél a hajam?

Figyelt kérdés

A mellbimbóm fölé mindig megnő, akármekkorára is volt levágatva. Utoljára 2022 nyarán volt váll fölé vágva. Most ér a mellbimbóm környékén, de hónapok óta nem akar mozdulni. Nem töredezett, pár havonta vágatok belőle.

Vékonyszálú, de sok hajam van. Szeretnék mell alá érőt nyár végére, kb 6-7 centi növést, de nem tudom miért nem kezd el nőni.


jan. 5. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ha rendesen ápolod és nem használsz sok hőt ne vágass belőle pár havonta mert így az a havi 1-1,5 centi amit nő a haj nem látszik meg a hosszán. Én anno úgy növesztettem meg nagyon hosszúra hogy egyáltalán nem nyúltam hozzá ollóval vagy másfél évig, minél többet hordtam felkötött stílusokban így nem károsodott. Havonta 1-2x hordtam kivasalva. Aztán ha már megnőtt olyan hosszúra amiből nem bántam 1-2 centit mentem frissítő vágásra.
jan. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kevés vizet fogyasztasz.

Igyál többet.

F.44

jan. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!