Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a férfi...

Mi a véleményetek a férfi intim gyantázásról?

Figyelt kérdés
Srácok tapasztalat, vélemény? Én még nem próbáltam ki, de szeretném. 33/F
jan. 5. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Magánügy
jan. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Semmi.Mindenki maga dönti el,mivel szőrtelenít. Ahogy hallom,olvasom fórumokban,egyre kevesebb kozmetikus vállal pasit,mert a többségnél a farokmutogatás a valódi cél. Gondolj csak bele,de őszintén,Ha mondjuk egy férfi lenni a kozmetikus,akkor is elmennél hozzá?
jan. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%

2.

Ha a nemed miatt utasít el, akkor egyszerű feljelentéssel elégtêtelt vehetsz.

Amúgy az utolsó kérdésed, bukó, mert a nők is járnak női kozmetikushoz.

Tehát ha őket sem zavarja az azonos nem, akkor fordítva?

jan. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

Feljelenteni?? Miért is?? Ha nincs kiírva,hogy férfi intim gyantázás,akkor olyat nem vállal és kész,azonkívül egy kozmetikus,aki vállalkozó,maga dönti el,hogy kinek mit vállal.

Ja,a nők járnak,mivel a kozmetikusok 99% a nő,vagy még több,tehát kénytelen. A pasik viszont a magamutogatás miatt akarnak,és ezt ne velem vitasd meg,hiszen én azt írtam,amit a fórumokban írtak ezzel kapcsolatban. Az év véleményem,amivel kezdtem a hsz.-t,hogy mindenki maga dönti el...

jan. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

2. Aha, símán :) Miért ne? Azis egy pénz kereseti válalkozás, nem? Nekik is meg kell élni valamiből.


Bár gondolom, van elég bevételük a kozmetikusoknak, ha csak Nőket vállalnak is.

jan. 5. 22:03
 6/7 anonim ***** válasza:
A 2-es idióta, ne foglalkozz vele. A legtöbb kozmetikis, aki vállal intim gyantát, nemtöl függeltenül vállalja.
jan. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6. Ez igaz a 4-re is.


Szövegértelmezésben gyenge.

Írtam, hogy ha a neme miatt nem vállal férfit, akkor kell feljelenteni.

És ahogyan vannak férfi nőgyógyászok, úgy vannak férfi fodrászok, kozmetikusok is.

Tehát van választás, aki nem akar, az nem megy nőhöz!

A feleségem sem jár elvből női nőgyógyászhoz, kozmetikushoz.

jan. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!