Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Becsúszott a talpas fülbevaló...

Becsúszott a talpas fülbevaló a bőr alá, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Két hónapja szúrattam fülbevalót, talpas ékszer volt benne, szépen gyógyult, nem volt vele semmi baj. Pár napja ugyanoda elmentem kicseréltetni, szintén talpasra, de valamivel kisebb volt a vége. Éjszaka ráfeküdtem és reggelre a talp valahogy becsúszott a bőr alá. Hátulról csak a lyuk látszik és kitapintható a fülcimpában az ékszer. Mit lehet ilyenkor csinálni? A piercernek már írtam, de egyelőre nem válaszol. Ki fogják tudni szedni valahogy vagy sebészet lesz a vége? Magamnak nem merek hozzányúlni, nem akarok még nagyobb bajt csinálni.

jan. 11. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
8%
Sebészet! Kivágja!!!
jan. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%

Valószínüleg egy ügyes kezû piercer kiszedi azt.


Miért kéne sebész? Ha belement valahogy, ki is lehet szedni.


Nekem is volt olyan, hogy túl kicsi a talp és becsúszott, kellemetlen de nem a világ vége.

jan. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
92%
Esetleg megkérhetsz valakit hogy óvatosan próbálja kihúzni. Ha nem megy menj vissza ahol csináltattad, ott megoldják.
jan. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
17%
1. vagyok. Igazam van pedig, de semmi gond! küldjétek csak egy kontár, 8 általánost végzett szúrós "píszer" senkihez. A mostanival is milyen jól járt.
jan. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!