Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szőkére be szeretném festeni...

Szőkére be szeretném festeni a hajam, de most sötétbarna (festett) le kell előtte szívatni, vagy milyen festéket vegyek, hogy szőke legyen?

Figyelt kérdés

ilyen hajat szeretnék:

[link]


most ilyen:

[link]


ha veszek egy nagyon világos szőkét akkor milyen lesz tőle?


2010. okt. 23. 09:49
 1/4 anonim válasza:
le kell szívatni előtte
2010. okt. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az amilyet szertnél nem is szőke.

De ha szőké akarsz akk szivattasd le!Magadnak is letudod.Veszel 12%-os hidrogénkrémet + szőkítő port!összekevered,rákened a hajadra.Rajta hagyod 20 percig(tovább ne mert ez otthoni szivatásnál kockázatos lehet) 20 perc alatt is simán leszivja!

És ha lemostad a hajadról 1-2 napra rá kend rá a választott hajszínt!

Azért kell 1-2 napot várni mert ha egyből a leszivatás után fested rá akkor kihullhat a hajad stb...Szoval kicsit kell pihenteteni!

2010. okt. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenféleképpen fodrászhoz menj vele, nem jó kísérletezni, aztán ha elrontod, nehéz helyrehozni.:S
2010. okt. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én is éppen ugyanerre a projektre készülök.

Nekem is ugyanilyen színű a hajam és pont a Palette 800-ast néztem ki :)

de én fodrásszal csináltatom, mert nincs kedvem ledobatni a hajam :) meg elrontani sem.

Kíváncsi vagyok, hogyan sikerült a te váltásod

2010. okt. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!