Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha a sötétbarna nem festett...

Ha a sötétbarna nem festett hajamra veszek világos szőkét akkor milyen színe lesz? (közép szőke félét szeretnék) kép lenn)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


valmi ilyesmit


2010. jún. 26. 20:54
 1/3 A kérdező kommentje:
vagy ha középszőkét vennék, cdak 12es oxival keverném be, akkor a sötétbarna hajat is befogná?
2010. jún. 26. 20:55
 2/3 anonim válasza:

Nekem is sötétbarna volt a hajam, amikor először befestettem egy szőke árnyalattal. Alapjában véve, mindegy, milyen szőkével fested be, csak semmiképp ne legyen nagyon világos! A dobozon úgyis fel van tüntetve, hogy ajánlott-e sötétbarna hajra.

Azt javaslom, mindenképp olyan festéket vegyél, amiben van hamvasító, vagy hamvas szőke. Én először sötétszőkét kentem rá, és picit bevörösödött. :S

Pl. ez teljesen jó.

[link]

2010. jún. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

előzőnek:igenám, de a garnier 8.1 csak 3-4 alkalom után lesz akkor is inkább barnásvörös.

Inkább ajánlom a garnier nagyon világos hamvasszőkéjét!

2010. jún. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!