Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valószínűleg nyár típus vagyok?

Valószínűleg nyár típus vagyok?

Figyelt kérdés
Hófehér bőr, hideg, fakó árnyalatú szőkésbarna (seszínű) haj, szürkés-zöldes szem.
jan. 17. 08:03
 1/10 anonim ***** válasza:
14%

Ellenkezőleg


Ha kreol bőröd lenne, akkor lennél nyár típus.

jan. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

A nyár halvány, sápadt. Nézz utána.

Csak a nyárnak a haja, szeme is sápadt, míg a télnek elüt a haj és szemszíne a bőrtől.

jan. 17. 08:55
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha tudod a választ, utánanéztél, akkor miért kérdezed? 🤔
jan. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mert nem ír konkrét színeket, így nem vagyok teljesen biztos. De azt tudom, hogy tél biztosan nem vagyok.
jan. 17. 09:09
 5/10 anonim ***** válasza:

És most mi nézzünk utána annak, hogy milyen tipus vagy? Parancsolj: Haj: Hamvas sötétszőke, világosabb sötétbarna, fekete, vagy nagyon világos, már-már fehéres szőke. Ezek mind előcsalják a tél típus báját, nem sápasztva, hanem éppen ellenkezőleg.

Szem: Lehet hideg kék, szürkéskék, kékeszöld, sötétbarna, mogyoróbarna, bármi, ami ragyogó és kontrasztos a bőrszínnel.

Bőr: A bőrt hűvös, kékes alaptónus jellemzi, az arcbőr porcelánfehér, hidegbarna, vagy olíva, mely tovább hangsúlyozza a haj és szem élénkségét.


Szivesen.

jan. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5, de nem a tél érdekel. Nekem nincs kontrasztos szemem. Az is “beolvad”.
jan. 17. 09:29
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Jólvan, akkor valószinűleg nyár tipus vagy, ahogy irtad 😂😂 nekem 8, kutass magad után.
jan. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]

Itt nézd meg az altipusokat

jan. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%

Megértelek kérdező. Nekem is hasonlóak a színeim. Zöldes szem, világos (bár nem hófehér, hanem inkább porcelán) bőr és seszínű haj.

Soha sehova nem tudtam besorolni magam, pedig nagyon sok oldalon elolvastam a jellemzőket.

Pl. a hideg-meleg kategóriába se tudom magam besorolni. Mindkettő pontjaiból illik rám pár dolog, de a többi nem.

jan. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
67%
A leírtak alapján biztos hogy nyár vagy, ezen belül is a cool/true altípus.
jan. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!