Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valaki tud jó illatú parfümöt?

Valaki tud jó illatú parfümöt?

Figyelt kérdés
Szeretnék rendelni de nyilván nem tudom megszagolni hogy milyen az illata kinek mi vált be?(márkásbol érdekel)

jan. 22. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Miért ne tudnád megszagolni? Müller, Douglas, Notino stb. Végső esetben lehet illatmintát is rendelni.. Márkás parfümökre vakon kidobni 30-40 ezret nem érdemes.
jan. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A parüméria pont erre lett kitalálva.

Még fel is próbálhatod, és nem kell aznap megvenni, és se mindig szoktam.


Én úgy szoktam, hogy a Fragranticán megnézem a jegyeket, kiválasztok 4-5 illatot, amire kíváncsi vagyok.


[link]


Ezekbõl a tesztereket kifújom papírra, elmegyek sétálni, és amelyik tetszik, visszamegyek felpróbálni. (Mindenféle illatos termék viselete nékül megyek parfümöt próbálni, így érzem mennyire megy a bõröm illatához.)


Kb akár 3-5 óra is mire egy parfüm illata átmegy az összes fokozaton.

Sokszor van, hogy az illat eleje jó, aztán elõjön a többi jegy és már nagymamás vagy undorítóan gejl.



Cipõt se veszel felpróbálás nékül, és a parfüm is hasonlóan drága.

jan. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet olyan helyen lakik ahol a közelben nincs Douglas vagy Müller.

Ha édes illatokra vágysz, ajánlom neked Paco rabbane olympea, vagy lady million. Armani si.

Ha kicsit virágosra akkor Armani my way, Calvin Klein eternity

Kicsit fűszeres de édes pedig: Dior poison.

Ezek teli találatok

Én pont ma vettem a ccc-ben Gino rossi solei caché parfümöt , ár érték arányban tökéletes. Nőies és édeskés illata van.

jan. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha vaníliás-fûszerest szeretnél, akkor Billie Eilish arany szobor formája szerintem tetszeni fog.



A Good Girl egy dús, szexi, felnõtt illat.



Tom Ford Lost Cherry is fincsi, gyümölcsös de nem tömény



Issey Miyake Eau de Issey pl egy légies, hûvös illat.

jan. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!