Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon szép lányok miért...

Nagyon szép lányok miért vagytok olyan beképzeltek??

Figyelt kérdés
Több ilyen lányt is tudok és hihetetlenül zavaró számomra ez a viselkedés

jan. 23. 09:06
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Lúzerekkel nem állunk szóba.
jan. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Beképzeltek vagy magabiztosak? Nem mindegy, talán Te kódolod rosszul a viselkedésüket.
jan. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%

Én nem vagyok beképzelt. Teljesen egészséges az önbizalmam, ismerem magam és tudatos vagyok. Nem jó irány néhány ilyen tapasztalatod miatt mindenkit egy kalap alá venni.

Valójában sok frusztrált embernek az önazonos, tudatos nő, (de férfi is) ijesztő, hiszen nincs rajta fogás, nem tudod lehúzni, ha elutasít, nem tudod kezelni. És az emiatt benned keletkező frusztráltság miatt legyártod a legegyszerűbb narratívát, hogy bunkó, beképzelt a másik. Legyen. Neki ezzel semmi dolga, hogy te mit gondolsz. Te gondolod, a dolog veled van, a te érzéseiddel.

jan. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Sok nő tudja az értékét , ennyi , ha szép egy nő akkor nagy esélye van annak hogy tesz is érte , ezáltal lesz öbizalma , ezáltal nem áll szóba akárkivel , és sajnos sok olyan férfi van ( tisztele a kivételnek ) aki annyit tud felmutatni egy ilyen nőnek hogy , meg akarja dugni , ebből kiindulva , bizonyitani kell a nőknek / lányoknak , az én párom is sportol , tud sminkelni ez mellett arcra is nagyon szép , azért állt velem szóba mert én is magabiztos vagyok/voltam AZÉRT mert foglalkozom magammal ugyanúgy mint ő , és mertem vele beszélgetni , nem csak ráirtam facebookon vagy kiirtam gyakorira hogy milyen beképzelt .. ( a személyiség miatt szeretjük egymást ) de hogy addig eljuss muszáj valamit külsőleg is felmutatnod , legalább egy jó öltözködési szokást. Szóval , száz szónak is egy a vége , fektess magadba energiát és mindjárt nem lesznek úgymond beképzeltek azok a lányok a szemedben akik igazából csak magabiztosak , szép napot.
jan. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%
Én beszélgetek szívesen bárkivel. Lehet hogy szép vagyok, de nem vagyok beképzelt. És általában sok szép lány sokkal kedvesebb, mint a normál avagy csúnya lányok. Akikre te gondolsz azok a miss pitsàk szerintem
jan. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon izgat senkit, téged mi zavar. Talán meg kéne tanulnod a saját dolgoddal törődni, nem másokon felbaszni magad.
jan. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!