Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Átszúrjam az orrom meg a...

Átszúrjam az orrom meg a szám:D? Szúrtátok már át magatoknak?

Figyelt kérdés

Már megvan a piercing és nem akarok várni addig,míg valaki megcsinálja,piercingeshez nem szeretnék menni.

Szóval magamnak akarom itthon:D

Milyen kockázata lehet,ha magamnak csinálom?

Számba rakhatom már egyből a szilikonos végűt és nem az orvosi fémet?


2010. okt. 23. 17:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Hallod és miért nem akarsz menni hozzáértőhöz? ha mondasz rá konkrét okot megértem. De ha csak ennyit h mert nem adok ki azért a 2percért 3e ft-ot akk inkább hagyd is a fenébe.


Szájon nem lesz semmi. Orrhoz meg bírnod kell a fájást. Másképp elkezded azt abba is hagyod. És az nem olyan mint a fülcimpa h csak siklik a tű..

Ieneken nem éri meg spórolni. pláne nem most h jön a tél a szél is fúj minden nap mostmár. ott fogsz megveszni ha kifújja a sebet a szél.

18/F

2010. okt. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

én barátnőmet kértem meg, mert ő azért mégis csak jobban látja.

vettünk branült, azzal egyszerű:D és végülis jó lett, nem volt vele semmi baj:)

2010. okt. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
előző vagyok.mi csak ajakba szúrtunk, orrot nemtudom hogy van, meg milyen...
2010. okt. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

Azért nem akarok piercingeshez menni,mert nem éri meg nekem hogy 10.000ft-ot kidobjak az ablakon,mert kb a két szúrás ékszerrel együtt ennyire jönne ki.. és ha az ember magának meg tudja csinálni,miért menjen pc-s hez?

Legalábbis a fül,orr,száj pc-nél sztem fölösleges.

A nyelv meg intim részeket én is szakértőre bíznám nyilván.

Egyébként nekem volt orromba mondjuk azt lőtték és elvileg az rizikósabb.

Na mindegy gondoltam megkérdezem mi erről a véleménye másoknak:)

2010. okt. 23. 19:24
 5/15 anonim ***** válasza:
bizonyára azért van piercinges, hogy a sok idióta, ne otthon essen neki kiszúrni a fülét, orrát, vagy bármilyét.
2010. okt. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Hát nem:D

Én azon a véleményen vagyok,h csak a rizikósabb testrészeknél kell elmenni pc-s hez,de akkor se muszáj oda, hanem kozmetikus vagy egészségügyi intézmény.

Egyébként ez épp olyan dolog,h pék is minek van? "fölösleges" ,az ember otthon is meg tudja sütni a kenyeret,nem?:D

és még sorolhatnám...:)

2010. okt. 23. 23:19
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem hiszem amúgy,h túl nagy szakértelem kell egy fül vagy orr átszúrásához... MAx ha eltalálsz egy ideget vagy valami,de ez egy piercingesnél is megeshet...
2010. okt. 23. 23:20
 8/15 anonim ***** válasza:
Nah pont ezért kell szakemberhez menned mert ha értenél hozzá nem tetted volna fel a kérdésed. És ez már a baj 1ik forrása.
2010. okt. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Semmi bajod nem lesz ha magadnak szúrod, csak fertőtlenítsd!! ajaknál meg ha talpas pc-t teszel bele, akkor 10 vagy 12 milis legyen mert bedagad picit, és olyan tűt vegyél ami nagyobb a pc-nél. pl: 1.2-es szárú a legtöbb pc, ehhez vegyél 1.5-ös branül tűt. (orvosikellékes bolt)

Elsőre golyózárast ne tegyél bele mert megőrülsz mire bepattintod. :D Utána kenegesd Bepanthennel, Betadinnal vagy Tetrannal.

Majd írj, sikerült-e. :)

2010. okt. 24. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

eltalálsz egy ideget? és akkor mi van? atyaisten... az egyik ismerősömnek mikor fülbevalót csináltattak, véletlen átszúrtak egy ideget, és megvakult a fél szemére. és nem ám otthon kezdték el szúrkálni, hanem elmentek kozmetikushoz. tehát gondold át hogy te pl eltalálsz egy ideget, és mi történhet akkor..

ja amúgymeg, minek van pék.. valószínűleg azért van mert SOKKAL jobban ért hozzá, hiszen ez a munkája... ha természetesen profi pc-s lennél, akkor megérteném. de az olvasottak alapján semmit se tudsz arról, hogy milyen veszélyes lehet otthon csinálni azt, amihez NEM értesz.

ha továbbra is azon a véleményen vagy, hogy otthon átszúrd magadnak, akkor hajrá. persze ez csak az én véleményen, nekem édesmindegy te hogy döntesz. csak gondoltam megosztom.

2010. okt. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!