Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Bajuszgyanta? Otthon csinálját...

Bajuszgyanta? Otthon csináljátok magatoknak vagy a kozmetikusra bízzátok?

Figyelt kérdés
Ha otthon csináljátok akkor hogyan? És még annyi, hogy ha legyantázom akkor ugye kb. 3hét mire vissza nő. De ugye utána nem lesz erőteljesebb?
2011. szept. 11. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nem túl erős a bajuszkád, de barna, akkor inkább szőkíttesd, kizárólag kozmetikussal. Gyantázás után sem lesz erősebb alapvetően, de ha barnás színű, jobban látszik utána az újranövés akkor is, ha még pici, mert picit egyenesebben nő. Nem erősebben, csak valahogy máshogy.

Amúgy meg otthon arcra vehető hideggyanta-csíkkal jól lehet, de arra vigyázni kell, hogy csak ott gyantázd, ahol tényleg rászorul, mert különben hülyén (lsd. feljebb) nő utána. Legalábbis ez az én tapasztalatom. Pedig alapvetően az enyém inkább szőkés.

2011. szept. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csipesszel próbáltad már? Ha nincs sok szál, akkor az is bőven elég.
2011. szept. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kozmetikussal gyantáztatom, szerintem felesleges a szőkítés... nem beszélve arról, hogy ha rávilágít a fény, tök hülyén néz ki...

Ha látom, hogy nő ki, akkor kiszedem picit csipesszel és máris tovább tart, ha pedig nagyon kinőtt, újra kozmetikus. Nekem már elég gyenge lett, szóval erősödni egyáltalán nem fog! :) Bár az a legrosszabb az egészben, mikor a meleg gyantát ráteszik a szád szélére, az picit kellemetlen, de nem veszélyes. :)

2011. szept. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha csipesszel kiszedem utána sem lesz eroteljesebb ?
2011. szept. 12. 11:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz erősebb. Úgy képzeld el mint mikor a lábadat epilálod. Ott is kihúzza csak. Nem fog erősödni.
2011. szept. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!