Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Undorító, ha egy lánynak...

Undorító, ha egy lánynak szőrös a karja? (Elsősorban a fiúknak szánom a kérdést, de nagyon érdekelne a lányok véleménye is)

Figyelt kérdés

jan. 27. 02:40
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
71%
Dehogy.
jan. 27. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
70%

Van az a szint ami már visszataszító, de ha nem annyira feltűnő, akkor nem gáz.

Ilyenek már szerintem már durvák:

[link]

jan. 27. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
23%
Nekem közel sem annyira durva, mint a 2. válaszoló által linkelt képeken, de látszik, úgyhogy régóta rendszeresen szedem. Furcsállom is, ha valakit nem zavar, hogy olyan neki. Persze magánügy, de szerintem nőn nem szép az ilyesmi.
jan. 27. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Ja, még annyit hozzátennék, hogy az első 2 barátom konkrétan észre se vette, nemhogy zavarta volna őket. Beszéltünk róla, mert engem akkoriban kezdett feszélyezni, onnan tudom. ;)

(3.)

jan. 27. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
30%

"Persze magánügy, de szerintem nőn nem szép az ilyesmi."


Szerintem pasin sem. Tudom, nekik nem szabad szólni ilyen miatt, de ezektől a majom karoktól nekem öklendeznem kell. Utálom a szőrt érezni egy férfi karján.

jan. 27. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
48%
Egy férfin az az undorító, hogy olyan csupasz a karja, mint egy meztelen csiga.
jan. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
55%
Alapvetően nem. De van az a mennyiség, hossz, szín ami engem már taszít.
jan. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
88%
Dehogy undorító. Van az a mennyiség, amivel már érdemes foglalkozni legalább nyáron, de undorítónak semmiképp sem mondanám. Volt olyan barátnőm akinek szőrös karja volt, egyáltalán nem zavart.
jan. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
81%

Undorítónak semmiképp nem mondanám.

Pont a héten történt: van egy lány ismerősöm. 21 éves fiatal csajszi. Nagyon szép, csinos, igényes, mindig ad magára. De feltűnt, hogy a nadrág alól kivillanva tök szőrös a bokája. Nem csak az a vékony, alig látható pihék vannak rajta, hanem rendesen szőrös. Nem állítom, hogy nem lepett meg. Nem erre a látványra számítottam tőle. De ettől még semmiképp nem undorodom tőle. Az ő dolga. Gondolom úgy lehet vele, hogy ilyenkor télen úgysem látszik, ezért nem borotválja.

Volt olyan barátnőm, akinek a karja volt szőrös. Nem durván, hanem csak pihés. Csak közelről látszott és ritkás, vékony, világos színű szőre volt. Az még kifejezetten tetszett is, nem bántam, hogy nem szedi le.

jan. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
62%
Értelmes ember nem tart ilyesmit undorítónak.
jan. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!