Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A gyanta vagy az epilátor...

A gyanta vagy az epilátor használata a jobb?

Figyelt kérdés

Egyértelmű a számomra, hogy az epilátor használata kifizetődőbb, mint a gyanta, hisz gondoljunk csak bele, a gyantát mindig meg kell venni, hozzá pedig a lehúzócsíkokat, és időigényes is, mert a felmelegítés, plusz ha rád tapad a gyanta jön a letisztítás. Na mindegy igazából, a lényeg, én eddig ennek a módszernek a híve voltam, mindenhol gyantáztam magam, már hozzászoktam a technikához és a fájdalomhoz is. De már kezdem unni, hogy állandóan meg kell vegyek a hozzávalókat, mert sűrű és fekete szőröm van, ezért hetente szükségem van az eljárásra, valamint unom még a sok pepecselést vele. Régóta gondolkozok az epilátorban, ez felé nem lennének nagy igényeim, egy szimpla epilátort vennék, mert a fájdalmat már jól bírom. Innen jönnének a kérdéseim:

1. Hol tudnék venni, ami nem elektronikai üzlet? Tudni kell, én nem szeretem ha állandóan a sarkamban vannak az eladók meg a felügyelők, hogy segíthetnek e valamiben, vagy mire gondolok, mert én szeretem kiválasztani a termékeket és nem akarom hogy beleszóljanak. Az elektronikai üzletekben, legalábbis az én esetemben mindig ez van, mikor laptopot és telefont vettem ott, állandóan a nyomomban voltak és nyomták a hegyibeszédet. Szóval milyen helyeken lehet még kapni, ami úgymond sima üzlet?

2. Az epilátor tényleg kitépi a szálakat, vagy csak beletöri? Mert sok videót láttam róla és tényleg olyan volt mintha beletörné.

3. Anyajegyeken át lehet menni vele? Gyantával nem próbáltam, mindig kihagytam az anyajegyes helyeket és kitépkedtem csipesszel.

4. Mennyit szánjak rá minimum-maximum? Mit tanácsoltok?

Köszönöm szépen előre is!

18/L



jan. 28. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Az epilátor gyökeresen tépi ki, és én alza.hu ról rendeltem
jan. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Dm-ben tuti lehet epilatort kapni. Es kuponok is voltak mar tobbszor a braun cuccokra.

Nekem legalapabb braun 3 van sok eve es semmi baja. Akkor volt egy tizes. Nekem rendben van. Eleg keveset tor be.

Gyorsabb, fajdalomra kb ugyanaz.

Amugy en media marktba vettem akkor regen es senki se jott oda. Meg ugy altalaban media marktban barmit vettem eddig csak akkor jottek oda ha kertem.

Anyajegyet sajnos nem tudon.

A helyedben kremmania.hu-n megneznem a velemenyeket es az alapjan dontenek ar ertek aranyban

jan. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szintén Braun 3, Interpsarban vettem pár éve és tökéletesen működik. A szőrszalakat gyökerestől tépi ki, én az anyajegyeken is simán át szoktam menni, igazából még sem fordult eddig a fejemben, hogy esetleg nem kéne. Mondjuk egyik anyajegyem sem türemkedik ki, ha kitüremkedne, az más kérdés lenne.
jan. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tesco, Interspar, szerintem epilátort ott is simán kapsz, de nekem a Mediamarkttal és az Euronics-al is jó a tapasztalatom, de persze attól is függ mindig, hogy kivel fut az ember össze. De most persze ez részletkérdés, amúgy szerintem netről is simán rendelhetsz, vagy ahogy mondták, DM-ben, Rossmannban is vannak, csak nem nagy a választék.


Amúgy szerintem a Braun, Philips márka szerintem jó választás. Amúgy nyugodtan vedd a legolcsóbbat ha nincsenek extra igényeid (vízállóság, meg ilyesmi), én pl. eddig még 8 ezernél sosem vettem drágább epilátort, mindig a legolcsóbb Braunt vagy Philipset vettem, és mindegyik jó sokáig bírta. A szálakat nem töri bele, gyökerestől tépi.


Amúgy én az anyajegyeken nem szoktam átmenni semmivel sem. Mármint mindegy mivel szőrtelenítek, én az anyajegyeket mindig óvatosan "körbejárom", mert én az ilyenen nagyon tudok aggódni. :D


Szerintem ha nincsenek nagy igényeid, vagyis nem kell, hogy vízálló, vezetékes legyen, stb, akkor a legolcsóbbat is megveheted, főleg ha a Braun vagy Philips márkáról beszélünk. Az is sokáig fogja bírni, szóval epilátor esetén az olcsó nem egyenlő a vacakkal.

jan. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Media Marktban inkább pont az szokott lenni a problémám, hogy sose találok szabad eladót, aki éppen ráér és tudna segíteni...sokszor örülnék neki, ha ott lihegne a nyakamban valaki, de rám se hederítenek kb.
jan. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Használtam mindekttőt, de egyikkel sem voltam megelégedve. Főleg a bikinivonal nézett ki nagyon csúnyán az epilátortól. Tele voltam sötét foltokkal.

Végül IPL gép bizonyult igazi megoldásnak. Azóta alig van szőröm és a bőröm is szép. Drága a gép, de megérte.

jan. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mediamarkt webaruhaz.
jan. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!