Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt használtok...

Mennyi idő alatt használtok el egy 100 ml-s parfümöt?

Figyelt kérdés

Pár hónap, fél év, egy év, évek...?

Gondolom attól is függ, hogy csak azt az egyet használjátok rendszeresen vagy felváltva más parfümökkel.



jan. 31. 10:44
A kérdező szavazást indított:
Pár hónap
Kb. fél év
Kb egy év
Több, mint egy évig elég
19 szavazat
 1/4 Gál Gábor 2024 ***** válasza:

Én többet használok felváltva +

Csak akkor használom, ha megyek valahova (munkahely, esemény) +

Erőseket szoktam venni, ezért elég egy fújás, hogy érezzem magamon, az meg nem érdekel, hogy mások érezzék


Még sosem fogyott el parfümöm, pedig a legkisebb kiszereléseket szoktam venni :)

febr. 1. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akár 3 év alatt, ezért csak a legnagyobb kedvenceimet veszem meg ekkorában. A legtöbb EDP-nek eleve ennyi a szavatossága.
febr. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A parfüm intenzitásától függ. De amúgy több év. Nem mindennap fújom magam.
ápr. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A téliek sokàig bírják nàlam mert azok intenzívebbek, több év lenne akkor is ha csak egyet hasznàlnék, a nyáriaknál jobban szeretem a kisebb koncentrátumú kevésbé erőseket ott egy szezon alatt el tud menni egy 100ml-es üveg.
ápr. 23. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!