Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A szépség relatív, de hol van...

A szépség relatív, de hol van a határ?

Figyelt kérdés

Álltalános suliban mindig csúfoltak, hogy "nagy az orrod", "kennyek meg neked egy zsíros kenyeret", "mik ezek a nagy szemek?", "semmi melled", "de csúnya", 10. végén meg úgy köszönt el tőlem rgy o.társam, hogy "szia csunyácska". Szerintem ez elég ok arra, hogy att higyjem ronda vagyok. Magamat szépnek tartom, tetszem magamnak, sminkelek de ritkán, 2x a hónapban, amikor van okom rá, másképp naturba nyomom. Sebek vannak az arcomon, mert kaparom, de kaptam kezelést és már alig vannak rajtam sebek, örülök magamnak. Vékony vagyok, nem vagyok bomba test alkattal, nagyon dús a hajam és gesztenye barna, csípőmig ér a hajam, sötét barna a szemem. Mást nem igazán tudnék mondani magamról, volt eddig 2 barátom és mikor volt barátom csak akkor éreztem magam szépnek, azt gondoltam, hogy "van barátom, mert szép vagyok", aztán sok sráccal kavartam, de csak beszélgettem velük. Érdekes módon, mindig drogosok, alkoholistákkal kerülök, de el is hesegetem nagamról, de a rendes srácok, akik nem drogoznak és nem alkoholisták sosem néznek rám, mármint... egyel sem beszélgetek aki ilyen... Lényegében semmi fiúval nem beszélgetek már 8-9 hónapja. 1-el azt hittem, hogy tetszem neki, de kiderült, hogy "miért tetszene, miért pont vele lennék együtt?, van egy csomó lány aki között válogathatok, miért pont őt válasszam?", ezt írta rólam... ilyenkor nagyom elgondolkodtam, hogy tényleg csúnya vagyok. Nem irogatnak rám srácok hogy "Hello" vagy akármi, közbe minden lánytól csak azt kapom, hogy ők nekik hány fiú ír és mit... stb... Egyszerűen már x éve nem fogadom el magam... de sosem bókoltak nekem a volt barátaim, hogy "milyen szép a szemed" vagy "milyen gyönyörű vagy, szerencsés vagyok". Semmi önbizalmam sincsen, azért, mert amikor szépnek érzem magam, semmi vissza jelzést nem kapok. Sosem azt mondták nekem hogy "szép" hanem, hogy "cuki".

Nem tudom... de magamnak megfelelek, csak visszajelzést nem kapok semmilyen fiútól vagy embertől, szülőtől, hogy "szép vagy". Gyerekes, de már bánt, voltam úgy, hogy nem is érdekelt hogy ki mit gondol rólam és nem gondoltam erre, de mikkr megkaptam ezt hogy "miért pont vele rontsam el", lehuzott...



febr. 3. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
10%
A talpad legyen ápolt, ez a lényeg.
febr. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mindenem ápolt az is igaz
febr. 3. 21:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, inkább fogadd el, hogy csùnya vagy. Mást nem tudsz tenni.
febr. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha pillangókat akarsz és a semmi nélkül akarod megfogni őket akkor elrepülnek. De ha építesz egy kertet akkor idővel bevonzod a pillangókat is. És ha mégsem jönnek lesz egy szép kerted. Dolgozz magadon, fejleszd magad, kívül belül. Nézz videókat akár hogy hogy csinálj meg különböző sminkeket, az arcápolásról, edzésről stb. Olvass! Mindegy hogy mit csak fejleszd a szókincsed. Előbb utóbb a megfelelő személy megfog érkezni az életedbe és jól fog bánni veled! De előbb magadon kell dolgoznod. Ha nem találod jelenleg a megfelelő személyt, ne csüggedj idővel jönni fog!
febr. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!