Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A színeim alapján milyen...

A színeim alapján milyen évszaktípus lehetek?

Figyelt kérdés

Az általános leírások kicsit összezavaróak a számomra, és a divatérzékem sem az igazi (szeretném, ha az lenne), nem feltétlenül ítélem meg jól, hogy milyen árnyalatok passzolnak hozzám, ezért is lennék hálás a segítségért.

A hajam régen tipikusan seszínű, nem is igazán szőke, nem is igazán barna árnyalat volt, és kifejezetten fakó, szürkés hatású. Azóta sötétedett és valamivel telítettebbé is vált a színe, de most sem az az igazán élénk/meleg barna árnyalat, pláne nem vöröses. A szememet zöldesbarnának látom (pupillához közel barna, onnan kifelé haladva zöldül), mások is ekképpen írják le, esetleg világos mogyoróbarnaként vagy sárgás árnyalatként. Tehát nincs feltűnő színe, nem túl sötét, nem túl világos. A bőröm viszont kimondottan fehér, már-már átlátszó (zöld vénákat látok magamon főleg), sápadt az arcom, nincs semmiféle pirosas beütése.



febr. 4. 04:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez alapján szerintem nyár
febr. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem a színeid határozzák meg,hanem a bőröd árnyalata. Én angol oldalakat követek,szóval angolul jobban vágom. Szóval az "undertone" határozza meg,nem az "overtone". Egy fekete bőrszínű,fekete szemű nő is lehet tél,tavasz,nyár és ősz is. Érdemes instán/tiktokon keresned ilyen oldalakat. Angolul color season-t kell keresni.
febr. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is nyárra tippelek, de nem igazán lehet ezt így eldönteni.
febr. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!